NetDirect: Michal Minarovič
Dlouholetý obchodní ředitel společnosti Kentico Software Michal Minarovič (38) je novou posilou společnosti NetDirect, která patří mezi největší výrobce e-shopů v ČR. V nově vytvořené pozici Business Development Director má na starosti především vstup firmy na nové trhy.
Michal Minarovič pracoval osm let jako obchodní ředitel společnosti Kentico Software, kde mimo jiné řídil obchodní oddělení pro oblast EMEA a Jižní Ameriky. Několik měsíců působil také ve Velké Británii, kde pod jeho vedením dosáhla pobočka Kentico Software důležitého rozvoje a tržního růstu. Mezi jeho nejsilnější stránky patří znalost webových technologií a nových trendů stejně jako bohaté zkušenosti z jednání se zákazníky z více než 80 zemí po celém světě.
Do NetDirectu nastoupil od začátku dubna na pozici Business Development Director. Jeho hlavními úkoly je expanze společnosti na zahraniční trhy a hledání akvizičních příležitostí. „NetDirect je dynamicky rostoucí společnost s nadnárodními ambicemi. Oslovil mě jejich inovativní přístup i přímočarost,“ uvedl své rozhodnutí Minarovič, mezi jehož zájmy patří gastroturistika, hudba a rodina. Je ženatý a má dvě malé děti.
„Michal Minarovič patří ve svém oboru mezi nejzkušenější odborníky v republice. Jsme rádi, že se rozhodl spojit své jméno právě s NetDirectem a bude se podílet na jeho dalším rozvoji,“ řekl k posile Petr Kymlička z BDO Advisory, která je spoluvlastníkem NetDirectu.