Dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se sešly na Konopišti

23. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na jarním setkání sítě eD PROFI v Golf & Spa Resortu Konopiště přivítal distributor eD system na 228 účastníků. Nechybělo však ani 36 zapojených IT značek, 30 výstavních stánků, 17 přednášek a bohatý denní i večerní program.

Partnerské setkání eD PROFI a šňůra odborných přednášek odstartovala úvodním slovem marketingového ředitele eD Šimona Churého. Ten za doprovodu moderátorky Hanky Koutné zahájil denní část akce zaměřenou na produktové novinky a networking.

Během dne se účastníci mohli setkat se zástupci 36 IT značek, jako jsou Acer, Brother, Canon, Dahua, Epson, HP, Lenovo, Verbatim, Virtuos a další. Připraven byl bohatý program zahrnující 30 výstavních stánků, 17 odborných přednášek a dvě venkovní expozice. Zde připravila značka 3mk pojízdný van a zábavné aktivity – zájemci si zaházeli na basketbalový koš mobilním telefonem a na svůj smartphone či hodinky si následně mohli nechat aplikovat ochrannou fólii, případně vyrobit kryt s vlastním obrázkem. V zóně značky Naturehike pak návštěvníci vyzkoušeli outdoorové vybavení, prohlédli připravený stan nebo rovnou otestovali spaní v autě.

Jako je na partnerském setkání eD PROFI zvykem, při registracích účastníci získali dárek, tentokrát HP brašnu na notebook. Spolu s ní tradičně obdrželi také hrací karty, které jsou nezbytné pro účast v tombole. Na ně partneři v průběhu dne sbírali samolepky za návštěvu přednášek či stánků. V závěru dne se pak z vyplněných a odevzdaných karet losovala tombola o hodnotné ceny.

Po ukončení denní části následovala večerní zábava. Večerní program se nesl ve znamení dobrého jídla, degustace ginů a exotiky v podobě divoké brazilské samby, v hlavní roli s tanečnicemi skupiny Shaharazad pod vedením Latifah. Uvolněná večerní zábava se protáhla za hudebního doprovodu DJ až do ranních hodin.

Další fotky z akce si můžete prohlédnout zde.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Setkání eD PROFI v Mikulově propojilo přes 200 partnerů

13. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na podzimním setkání partnerů sítě eD PROFI v Mikulově přivítal distributor eD system přes 200 účastníků. V hotelu Galant na ně ve čtvrtek 2. listopadu čekalo 30 zapojených IT značek, 28 výstavních stánků, 17 přednášek a nabitý denní i večerní program. Čtěte více

Partneři sítě eD PROFI zavítali na Konopiště

10. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků. Téměř třicítka IT značek, dvacet osm stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. To vše si pro své partnery připravil distributor eD system. Čtěte více

Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

8. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný program. To vše přineslo podzimní setkání partnerů sítě eD Profi v Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více

Setkání eD PROFI online přivítalo účastníky z Česka i Slovenska

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD PROFI online se 2. června zúčastnilo patnáct IT značek a připojili se k němu téměř čtyři stovky účastníků. Ti v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky. Čtěte více