Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

8. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný program. To vše přineslo podzimní setkání partnerů sítě eD Profi v Hotelu Galant v Mikulově.

Zahájení setkání se ujal senior marketing manager eD Roman Antes společně s moderátorkou Hankou Koutnou, kteří přivítali účastníky akce. Tím odstartovala denní část, vyhrazená pro odborné přednášky, představení produktových novinek ve výstavním sále či networking.

Účastníci se mohli setkat se zástupci 33 světových IT značek. Ti pro ně připravili celkem 16 přednášek a 32 výstavních stánků. V průběhu dne diváci mohli zhlédnout přednášky značek Bitdefender, Synology, Lenovo nebo Brother a navštívit stánky Avacom, Verbatim, iGet, Philips, HP, Legrand a další.

„Pro účastníky akce jsme připravili také bohatý doprovodný program, který nabídl možnost zasoutěžit si na stáncích vystavovatelů, mini golfový turnaj společnosti Armor nebo herní zónu LYNX s cenami pro nejlepší hráče,“ doplnila organizátorka akce Lenka Paříková. Na závěr denní části se konalo také oblíbené losování tomboly o hodnotné ceny.

Večerní program tradičně provázela uvolněná atmosféra. V prostorách vinného sklípku byl připraven pestrý raut a degustace hustopečské Mandlovky, která potěšila nejen příznivce tohoto druhu alkoholu. Ohromila i mikromagie v podání kouzelníka a iluzionisty Tomasiana. Zážitky z večera si navíc mohli hosté zvěčnit na fotkách z halloweenkého fotokoutku.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se sešly na Konopišti

23. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na jarním setkání sítě eD PROFI v Golf & Spa Resortu Konopiště přivítal distributor eD system na 228 účastníků. Nechybělo však ani 36 zapojených IT značek, 30 výstavních stánků, 17 přednášek a bohatý denní i večerní program. Čtěte více

Partneři sítě eD PROFI zavítali na Konopiště

10. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků. Téměř třicítka IT značek, dvacet osm stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. To vše si pro své partnery připravil distributor eD system. Čtěte více

Setkání eD PROFI online přivítalo účastníky z Česka i Slovenska

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD PROFI online se 2. června zúčastnilo patnáct IT značek a připojili se k němu téměř čtyři stovky účastníků. Ti v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky. Čtěte více

Online konferenci eD PROFI sledovalo přes 400 diváků

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system ve čtvrtek 19. listopadu úspěšně odvysílala online konferenci nejen pro partnery sítě eD PROFI. Ke sledování online přenosu se v průběhu dne připojilo 407 diváků z České republiky a Slovenska. Čtěte více