Partneři sítě eD PROFI zavítali na Konopiště

10. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků. Téměř třicítka IT značek, dvacet osm stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. To vše si pro své partnery připravil distributor eD system.

Celodenní program odstartoval již v ranních hodinách. Úvodního slova se ujal obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann ve společnosti moderátorky Hanky Koutné. Společně přivítali účastníky a oficiálně zahájili denní část akce, zaměřenou na odborné přednášky, představení produktových novinek a networking.

Akce se zúčastnilo 29 IT značek, s jejichž zástupci se účastníci mohli v průběhu dne i večera potkat. Společnosti jako Acer, Brother, Canon, Epson, Fujitsu, Garett, Lenovo, Samsung a další pro návštěvníky připravily celkem 14 přednášek a 28 stánků. „Program akce byl opravdu pestrý. V bohaté nabídce stánků byla k vidění například velká expozice zaměřená na mobilní technologie,“ dodala organizátorka akce Lenka Paříková.

Účastníci si z denní části odnesli řadu dárků. Již při příchodu obdrželi značkovou jarní bundu a také hrací karty, díky kterým se mohli zapojit do slosování tomboly. Za přítomnost na přednáškách a stáncích pak sbírali samolepky, a na závěr dne byly z karet vylosováni konkrétní výherci.

Po pracovní části tradičně následoval večerní program nesoucí se ve znamení uvolněné atmosféry. Účastníci se přesunuli do restaurace Steak House v Golf & Spa resortu na Konopišti, kde byl připraven bohatý raut, degustace letitých rumů, ukázka mikromagie, falešných her a skořápek. Součástí večera bylo také mobilní kasino, v němž bylo pět nejlepších hráčů odměněno láhví rumu.

„Atmosféra setkání byla jako vždy příjemná. Partneři dostali možnost setkat se se zástupci značek, prohlédnout si novinky na trhu a užít si neformální večer plný zábavy a her. Již nyní se těšíme na pozimní setkání eD PROFI, které proběhne v Mikulově ve čtvrtek 3. listopadu 2022,“ uzavřela Lenka Paříková.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Dvě stovky partnerů sítě eD PROFI se sešly na Konopišti

23. 6. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na jarním setkání sítě eD PROFI v Golf & Spa Resortu Konopiště přivítal distributor eD system na 228 účastníků. Nechybělo však ani 36 zapojených IT značek, 30 výstavních stánků, 17 přednášek a bohatý denní i večerní program. Čtěte více

Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

8. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný program. To vše přineslo podzimní setkání partnerů sítě eD Profi v Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více

Setkání eD PROFI online přivítalo účastníky z Česka i Slovenska

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD PROFI online se 2. června zúčastnilo patnáct IT značek a připojili se k němu téměř čtyři stovky účastníků. Ti v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky. Čtěte více

Online konferenci eD PROFI sledovalo přes 400 diváků

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system ve čtvrtek 19. listopadu úspěšně odvysílala online konferenci nejen pro partnery sítě eD PROFI. Ke sledování online přenosu se v průběhu dne připojilo 407 diváků z České republiky a Slovenska. Čtěte více