Samsung Flip Pro: Chytrý elektronický flipchart pro školy a firmy

14. 12. 2022. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Samsung)
Rozlučte se s nudnými výukovými hodinami i neefektivními firemními poradami a přivítejte revoluci ve vzdělávání a týmové práci. Chytrý elektronický flipchart od Samsungu nabízí vše, co potřebujete ke kvalitní výuce nebo strategickým týmovým poradám.

Nový elektronický flipchart Samsung Flip Pro je nástupcem modelů Flip a Flip 2, oproti nimž přináší nejnovější technologie. Kombinuje totiž veškeré vlastnosti klasického flipchartu i digitálního displeje, a navrch k nim přidává čerstvé technologické vychytávky, které vám práci a výuku usnadní.

Neuvěřitelný rozsah jeho funkcí ocení školy či výuková střediska ve svých učebnách i firmy ve svých zasedacích místnostech. Jeho ovládání je přitom tak jednoduché, že jej zvládne používat úplně kdokoli – od školáka přes učitele až po manažery. Chcete při prezentaci zapisovat poznámky? Stačí použít prst nebo digitální pero a můžete psát stejně, jako byste psali na tabuli nebo papír. Jeden konec pera totiž poslouží jako fix a druhý jako zvýrazňovač. Potřebujete použít obrázek, graf nebo video? Díky integrovanému webovému prohlížeči jednoduše přidáte cokoli, co na internetu najdete. Vše pak můžete doplňovat o další poznámky či náčrty a jakýkoli svůj nápad proměnit během několika vteřin v realitu. Spolupracovat s vámi přitom může celý tým – v jeden moment je možné promítnout až čtyři sdílené obrazovky pohromadě a na displej může psát až 20 lidí zároveň. A pokud potřebujete něco nahradit či upravit, stačí zvolit gumovací nástroj a jedním tahem smažete vše nepotřebné. Až budete mít hotovo, během okamžiku výsledek nasdílíte celé třídě nebo všem kolegům.

Provedení

Právě široká možnost využití činí Samsung Flip Pro výjimečným produktem na trhu. V nabídce jsou čtyři různé varianty, které se liší svou velikostí. Úhlopříčky 55″ a 65″ se hodí pro menší a střední učebny či zasedací místnosti a jejich výhodou je flexibilita – displej může být ve svislé i vodorovné poloze, díky čemuž jej hravě přizpůsobíte aktuálním potřebám. Pro velké konferenční místnosti a posluchárny perfektně poslouží úhlopříčky 75″ a 85″ určené pro vodorovné použití, na které můžete promítnout video či prezentaci pro celý sál. Flipchart lze umístit na stojan a přemisťovat jej pomocí praktické rukojeti nebo jej pevně připevnit na zeď.

Konektivita

Flip Pro nabízí univerzální konektivitu a ideálně propojuje veškeré zdroje dat, které pro výuku i práci potřebujete. Samozřejmostí je připojení přes USB, HDMI, DP a OPS. Data můžete nasdílet také přes Wi-Fi nebo se připojit k jiné síti či dalším zařízením skrze LAN port. Novinkou je unikátní 3-in-1 USB-C port, který se postará o zrcadlení obrazovky, dotykové ovládání i nabíjení externího zařízení v podobě notebooku či telefonu. Další spolupracovníci a studenti se mohou připojit odkudkoli prostřednictvím videohovoru nebo spolupracovat na prezentaci díky integrovanému systému AirPlay 2 a funkci SmartView+, která nabízí možnost bezdrátového sdílení z jakéhokoli zařízení. Připojit tímto způsobem můžete dokonce až 50 zařízení současně.

Jak je u Samsungu zvykem, po technologické stránce nabízí Flip Pro opět spoustu novinek. Perfektně ostrý displej typu New Edge s rozlišením UHD (3 840 × 2 160 obrazových bodů) zajistí prvotřídní vizuální zážitek. Potěší vás také kontrastní poměr 4 000 : 1, široké pozorovací úhly a odezva obrazu 8 ms. Senzor okolního světla se postará o perfektní obraz při jakémkoli osvětlení a čtyřkanálové reproduktory o výkonu 40 W zaujmou špičkovým zvukem. Příjemným doplňkem je i antimikrobiální úprava displeje. Ryze praktický je pak přední ovládací panel s tlačítky, kterým lze přiřadit klávesové zkratky a oblíbené funkce.

Proč prodávat Samsung Flip Pro:

 • zajímavá marže;
 • partnerský program plný výhod;
 • kvalitní servisní síť;
 • revoluční produkt renomovaného výrobce.


Co nabízí Samsung Flip Pro koncovému zákazníkovi:

 • efektivnější firemní porady a schůzky;
 • jednoduché používání;
 • interaktivní výuka;
 • podporuje kreativitu týmu;
 • snadné zachycení nápadů, dat i poznámek;
 • rychlé sdílení mezi zúčastněné;
 • široká konektivita;
 • varianty vhodné pro jakýkoli prostor;
 • úspora místa a nákladů oproti více zařízením.
Video : 

Profilová karta firmy

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung Electronics Czech and Slovak, s.r.o.

Samsung inspiruje svět a tvoří budoucnost svými transformačními myšlenkami a technologiemi. Společnost nově definuje svět televizorů, smartphonů, tabletů, nositelných chytrých zařízení a digitálních spotřebičů, síťových a paměťových prvků, LSI systémů, polovodičů a LED displejů. Pro nejnovější informace navštivte Samsung Newsroom na adrese: http://news.samsung.com..

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Interaktivní velkoformátové displeje BenQ získaly certifikaci EDLA

14. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Společnost BenQ získala certifikaci EDLA pro nejnovější řadu interaktivních velkoformátových displejů pro vzdělávací segment. BenQ Boards Pro RP04 a Master RM04 zaručují plnou podporu Google Mobile Services (GMS) včetně aplikací a API. Čtěte více

Sharp/NEC představil nové kolaborativní displeje řady LA Series

3. 11. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sharp NEC Display Solutions Europe )
Společnost Sharp NEC Display Solutions Europe uvedla na trh kolaborativní displeje Sharp řady LA ve velikostech 65", 75" a 86". Díky své komplexní sadě funkcí je řada LA (Advanced) vhodná pro organizace z různých odvětví, včetně automobilového průmyslu, finančnictví, státní správy, poradenství, obrany, energetiky a veřejných služeb. Čtěte více

Matěj Kopecký (Epson): Projektorům ještě neodzvonilo

16. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson a DCD Publishing)
V posledních pěti letech ušla projekční technika velký kus cesty. Ukázala, že má stále co nabídnout, ale i co zlepšovat a kde růst. Z mého pohledu je projekční technika odvětví, kde jsou možnosti potenciálu a kreativity stále nevyčerpané. Čtěte více

ViewSonic představil 135" skládací LED displeje

9. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Skládací 135" all-in-one LED displej poskytuje velkoplošnou obrazovku a rychlé bezproblémové nastavení. Nabízí lepší mobilitu bez problémů spojených s velkými obrazovkami, což z něj činí ideální řešení pro zajištění lepšího pohodlí, flexibility a vynikajících vizuálních efektů pro různé typy akcí. Čtěte více