HyperX představil nové herní vybavení pro počítače a konzole

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: )
Nové produkty zahrnují novou „šedesátiprocentní“ klávesnici HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard, nabíjecí stanici ChargePlay Duo Controller Charging Station pro Xbox Series X/S a globální dostupnost produktů Pulsefire Haste Gaming Mouse, Cloud II Wireless Gaming Headset a Cloud Revolver Gaming Headset + 7.1.

Novinky firmy HyperX přinášejí opět více komfortu, výkonu, upravitelnosti a ovládání navržené tak, aby vylepšila herní zážitek na všech úrovních.

HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard: Alloy Origins 60 je super kompaktní šedesátiprocentní klávesnice určená pro co největší úsporu místa na stole, aby měl hráč prostor na pohyb myší. Klávesnice je osazená červenými mechanickými spínači HyperX s upraveným ovládacím bodem a kratší vzdáleností potřebnou pro sepnutí, takže je citlivější. Ve spínačích jsou odhalené LED diody a klávesy PBT double-shot mají z boku natištěné sekundární funkce pro jednodušší orientaci uživatele. Pomocí programu HyperX NGENUITY mohou uživatelé plně upravit podsvícení klávesnice, nastavit herní režim, makra a uložit si tři samostatné profily.

HyperX ChargePlay Duo Controller Charging Station pro Xbox: ChargePlay Duo je oficiálně Xbox licencovaná nabíjecí stanice na bezdrátové ovladače Xbox Series X/S a Xbox One. V balení jsou navíc dva kryty baterií pro ovladače Xbox Series X/S. Nabíječka nabízí funkci quick dock a LED indikaci nabíjení pro každý ovladač. U každé nabíjecí stanice jsou pak přibalené i dvě baterie s kapacitou 1 400 mAh.

Rozšíření dostupnosti HyperX Pulsefire Haste: Pulsefire Haste je ultra-lehká herní myš s hexagonálními výřezy pro maximální odlehčení váhy a vzdušnost. V myši jsou prachu-odolné spínače TTC Golden Micro s výdrží 60 milionů kliknutí, šest programovatelných tlačítek a paměť na profily. Pulsefire Haste je na kluzné ploše vybavena virgin-grade PTFE skejty s minimálním třením, aby hráče nic nebrzdilo. USB kabel má speciální oplet z paracordu označovaný jako HyperFlex, který zmenšuje tření na podložce a snižuje zadrhávání. V balení hráči naleznou nalepovací gumové gripy pro lepší úchop. Ty mohou nalepit na obě strany a na obě hlavní tlačítka, aby dosáhli pevného a neklouzavého úchopu. HyperX dodává také náhradní kluzné skejty pro náruživé hráče, kteří myš používají častěji a více, a kde hrozí rychlejší opotřebení. Myš Pulsefire Haste je nastavitelná v programu HyperX NGENUITY. Hráči si v něm mohou upravit vlastní hodnoty DPI, RGB podsvícení, přiřazení tlačítek a nahrávání makra. Myš je nyní dostupná i v České republice.

Rozšíření dostupnosti HyperX Cloud II Wireless: Herní Headset Cloud 2 Wireless je postavený na odkazu svého předchůdce Cloud II a drží se jeho vzhledu, komfortu, výkonu a odolnosti. Herní headset je navržený pro pohlcující herní zážitek a podobně jako drátový předchůdce nabídne virtuální 7.1 surround sound a díky 53mm měničům bohatý a čistý zvuk pro hraní, práci a učení z domova. Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2,4 GHz a baterie nabídne až 30 hodin provozu. Headset byl původně uvedený pouze v USA, ale od 11. ledna je dostupný v celé Evropě.

Rozšíření dostupnosti HyperX Cloud Revolver + 7.1: Cloud Revolver + 7.1 poskytuje zvuk na úrovni studiových sluchátek spolu s klasickým pohodlím a odolností společnosti HyperX. Cloud Revolver + 7.1 s virtuálním surround soundmá zabudované 50mm směrové měniče a větší náušníky pro precizní audio ve střílečkách a her s otevřeným prostředím. Vyladěné drivery, mechanický design akustické komory a větší náušníky umožní hráčům slyšet své protivníky s vyšší přesností než dřív. Headset HyperX Cloud Revolver + 7.1 byl původně uvedený v USA a nyní je dostupný globálně.

Podobné články

Trh s herními počítači zůstává v regionu EMEA nadále silný

17. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Během druhého čtvrtletí 2021 se v regionu Evropy, Blízkého východu a Afriky prodalo 2,5 milionu herních PC, což představuje meziroční nárůst o 10,5 %. Růst by měl (ačkoli již pomalejší) vytrvat přinejmenším do konce letošního roku. Čtěte více

Genesis: herní stůl HOLM 320 RGB White

11. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Genesis)
Herní stůl Genesis HOLM 320 RGB White je vhodný volbou pro uživatele, kteří hledají kombinaci stylu a funkčnosti. Deska typu MDF o rozměrech 120 x 60 cm je potažena karbonovou dýhou a díky poličce, na kterou lze umístit obrazovku, nabízí dostatek prostoru. Čtěte více

ViewSonic uvádí na trh herní monitory s mini LED a Quantum Dot

31. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ViewSonic)
Společnost ViewSonic představila novou kolekci 32" profesionálních herních monitorů vybavených nejnovějšími zobrazovacími technologiemi. Nové modely umožňují uživatelům posunout své hraní na vyšší úroveň díky vlastnostem jako Quantum Dot, mini LED nebo HDMI 2.1. Čtěte více

BenQ: monitor MOBIUZ EX3415R

21. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: BenQ)
Nový 34" zakřivený monitor BenQ EX3415R s širokoúhlým poměrem stran 21:9, UWQHD rozlišením 3 440 × 1 440 pixelů a poloměrem zakřivení 1 900R je určen hráčům závodních her, ale také stříleček a dalších rychlých žánrů. Herní zážitek a celkové ponoření se do hry podporuje integrace zvukového systému treVolo. Čtěte více