HyperX představil nové herní vybavení pro počítače a konzole

19. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: )
Nové produkty zahrnují novou „šedesátiprocentní“ klávesnici HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard, nabíjecí stanici ChargePlay Duo Controller Charging Station pro Xbox Series X/S a globální dostupnost produktů Pulsefire Haste Gaming Mouse, Cloud II Wireless Gaming Headset a Cloud Revolver Gaming Headset + 7.1.

Novinky firmy HyperX přinášejí opět více komfortu, výkonu, upravitelnosti a ovládání navržené tak, aby vylepšila herní zážitek na všech úrovních.

HyperX Alloy Origins 60 Mechanical Gaming Keyboard: Alloy Origins 60 je super kompaktní šedesátiprocentní klávesnice určená pro co největší úsporu místa na stole, aby měl hráč prostor na pohyb myší. Klávesnice je osazená červenými mechanickými spínači HyperX s upraveným ovládacím bodem a kratší vzdáleností potřebnou pro sepnutí, takže je citlivější. Ve spínačích jsou odhalené LED diody a klávesy PBT double-shot mají z boku natištěné sekundární funkce pro jednodušší orientaci uživatele. Pomocí programu HyperX NGENUITY mohou uživatelé plně upravit podsvícení klávesnice, nastavit herní režim, makra a uložit si tři samostatné profily.

HyperX ChargePlay Duo Controller Charging Station pro Xbox: ChargePlay Duo je oficiálně Xbox licencovaná nabíjecí stanice na bezdrátové ovladače Xbox Series X/S a Xbox One. V balení jsou navíc dva kryty baterií pro ovladače Xbox Series X/S. Nabíječka nabízí funkci quick dock a LED indikaci nabíjení pro každý ovladač. U každé nabíjecí stanice jsou pak přibalené i dvě baterie s kapacitou 1 400 mAh.

Rozšíření dostupnosti HyperX Pulsefire Haste: Pulsefire Haste je ultra-lehká herní myš s hexagonálními výřezy pro maximální odlehčení váhy a vzdušnost. V myši jsou prachu-odolné spínače TTC Golden Micro s výdrží 60 milionů kliknutí, šest programovatelných tlačítek a paměť na profily. Pulsefire Haste je na kluzné ploše vybavena virgin-grade PTFE skejty s minimálním třením, aby hráče nic nebrzdilo. USB kabel má speciální oplet z paracordu označovaný jako HyperFlex, který zmenšuje tření na podložce a snižuje zadrhávání. V balení hráči naleznou nalepovací gumové gripy pro lepší úchop. Ty mohou nalepit na obě strany a na obě hlavní tlačítka, aby dosáhli pevného a neklouzavého úchopu. HyperX dodává také náhradní kluzné skejty pro náruživé hráče, kteří myš používají častěji a více, a kde hrozí rychlejší opotřebení. Myš Pulsefire Haste je nastavitelná v programu HyperX NGENUITY. Hráči si v něm mohou upravit vlastní hodnoty DPI, RGB podsvícení, přiřazení tlačítek a nahrávání makra. Myš je nyní dostupná i v České republice.

Rozšíření dostupnosti HyperX Cloud II Wireless: Herní Headset Cloud 2 Wireless je postavený na odkazu svého předchůdce Cloud II a drží se jeho vzhledu, komfortu, výkonu a odolnosti. Herní headset je navržený pro pohlcující herní zážitek a podobně jako drátový předchůdce nabídne virtuální 7.1 surround sound a díky 53mm měničům bohatý a čistý zvuk pro hraní, práci a učení z domova. Bezdrátový přenos probíhá na frekvenci 2,4 GHz a baterie nabídne až 30 hodin provozu. Headset byl původně uvedený pouze v USA, ale od 11. ledna je dostupný v celé Evropě.

Rozšíření dostupnosti HyperX Cloud Revolver + 7.1: Cloud Revolver + 7.1 poskytuje zvuk na úrovni studiových sluchátek spolu s klasickým pohodlím a odolností společnosti HyperX. Cloud Revolver + 7.1 s virtuálním surround soundmá zabudované 50mm směrové měniče a větší náušníky pro precizní audio ve střílečkách a her s otevřeným prostředím. Vyladěné drivery, mechanický design akustické komory a větší náušníky umožní hráčům slyšet své protivníky s vyšší přesností než dřív. Headset HyperX Cloud Revolver + 7.1 byl původně uvedený v USA a nyní je dostupný globálně.

Podobné články

SureFire: herní myši Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw

12. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Verbatim)
SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh tři nové gamingové myši, čímž dále rozšiřuje svoji nabídku periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši mají RGB podsvícení, několik programovatelných tlačítek, nastavitelné DPI a pokročilý software pro podrobnou konfiguraci. Čtěte více

XPG uvede ve třetím čtvrtletí 2021 paměťové moduly DDR5

7. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: XPG)
Značka XPG ve třetím čtvrtletí roku 2021 uvede na trh nové DDR5 herní paměťové moduly. Nová řada produktů bude představena pod názvem CASTER. Moduly budou mít frekvence od 6 000 do 7 400 MHz a budou k dispozici s kapacitou 8, 16 nebo 32 GB. Čtěte více

Kingston své gamingové paměťové produkty nabídne pod značkou Fury

4. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kingston)
Po tržním úspěchu paměťových produktů pod značkou HyperX se společnost Kingston rozhodla přejmenovat tuto herní řadu DRAM, flash pamětí a SSD na Kingston Fury. Čtěte více

HP dokončilo akvizici značky HyperX

3. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. potvrdila dokončení akvizice divize herních periférii HyperX, kterou za 425 milionů USD získala od firmy Kingston. Čtěte více