HP má nové all-in-one pokladní řešení pro malé firmy

23. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP Inc. představilo nové moderní pokladní řešení s názvem HP Engage One Prime určené speciálně pro malé a střední obchody a pohostinství. Výrobce tak rozšířil své portfolio pokladních systémů o další elegantní a praktický „all-in-one”.

Menší podnikatelé v oblasti prodeje a pohostinství vyhledávají cenově dostupné, spolehlivé a snadno ovladatelné systémy, nejlépe pak se stejně elegantním designem, jaký mají řešení používaná většími firmami. Na prodejním pultu je navíc vždy nouze o místo, takže pokladní systémy musí být kompaktní a rovnou obsahovat i veškeré nezbytné periferie, díky čemuž zůstane prostor kolem nich uspořádaný a čistý.

Prémiový design nemusí stát jmění

HP Engage One Prime je elegantní a zároveň dostupné all-in-one pokladní řešení určené pro potřeby menších podnikatelů. Rychle se spouští, rozumí si s oblíbeným softwarem a platebními službami a potěší svou spolehlivostí a zabezpečením.

  • Elegantní a přitom cenově dostupný. Systém bude k dostání v černé a bílé barvě a za rozumnou cenu nabídne zákazníkům spojení moderního designu se sofistikovaným sjednoceným řešením. Čistou prodejní plochu zaručí promyšlené vedení kabelů a flexibilní 14palcový dotykový displej s Full HD rozlišením, který lze naklánět, nebo dokonce překlápět mezi prodavačem a zákazníkem. U vybraných modelů je dostupný také volitelný zabudovaný displej na straně zákazníka.
  • Jednodušeji už to nejde. Systém je okamžitě připravený k použití, které je jednoduché, všestranné a bezpečné. Napomáhají tomu vestavěné periferie jako čtečka magnetických pásků a NFC čipů pro ověření uživatele a kamera pro skenování QR kódů a zboží. Možnosti lze dále rozšířit volitelnými periferiemi, jako je tiskárna účtenek, skener čárových kódů, čtečka otisků prstů, zásuvka na peníze nebo čtečka iButton. Výhodou je i propojení s oblíbenými pokladními softwary a platebními službami třetích stran.
  • Spolehlivost a výkon. Řešení běží na operačním systému Android 8.1 s přidanou vrstvou zabezpečení a hardwaru v čele s vícejádrovým procesorem Qualcomm APQ8053. V náročném prostředí se hodí také rozšířená ochrana v podobě balíčků Care Pack až na tři roky.

HP bude celosvětově rozšiřovat spolupráci s dalšími poskytovateli platebních služeb a nezávislými prodejci softwaru (ISV), aby HP Engage One Prime co nejvíce provázalo s dostupnými pokladními řešeními.

HP Engage One Prime bude v České republice možné objednávat od března 2019. Přidat se k podpoře nového systému plánují i další nezávislí prodejci maloobchodního softwaru jako talech, Wynd, Systopia, Extenda Retail a Protel.

Video : 
Štítky: 

Podobné články

HP představilo pokladní systém pro maloobchodní prodejny

14. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Řešení HP ElitePOS modernizuje tradiční podobu maloobchodních pokladních systémů nejen inovativním designem, ale hlavně díky svému zabezpečení a výkonu. Cílem tohoto nového všestranného sjednoceného pokladního systému je změnit představy obchodníků o tom, jak mohou technologie proměnit zkušenosti zákazníků s nákupem v kamenných obchodech. Čtěte více

Sage XRT s business intelligence a mobilní verzí

28. 8. 2015. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sage)
Společnost Sage uvedla na trh řešení Sage XRT Treasury verze 4 pro správu pokladny a hotovosti. Hlavní novinky zahrnují integraci s podnikovou platformou pro business intelligence Sage Enterprise Intelligence (SEI), vylepšené mobilní funkce nebo schopnost zobrazovat data na široké škále zařízení. Čtěte více