Epson vylepšil své přenosné termální pokladní tiskárny řady TM-P

23. 11. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Modernizované produkty, které tvoří řadu Epson TM-PII, rozšíří možnosti využití ve stávajících segmentech, jako jsou maloobchod a pohostinství, a zároveň rozvinou příležitosti k nasazení v nových sektorech včetně dopravy. Zákazníci se mohou těšit na lepší konektivitu, odolnější provedení i další inovace.

Řada TM-PII dále upevní pozici společnosti Epson na celosvětovém trhu přenosných termálních tiskáren, jehož velikost se má podle očekávání mezi lety 2019 a 2026 téměř zdvojnásobit (82% růst).

Přestože se inovace u jednotlivých produktů mírně liší, několik klíčových vylepšení se týká všech modelů řady TM-PII (TM-P20II, TMP-80II a TM-P80II AC). Všechny výrobky jsou nyní například odolnější proti nárazu a jsou certifikovány jako prachotěsné a vodotěsné podle normy IP54. Jsou také vybaveny připojením USB-C a podporují nízkoenergetický režim Bluetooth 5.0. Produkty disponují vyšším výkonem bezdrátové sítě Wi-Fi 5 (802.11ac) a také režimem Wi-Fi Direct (peer-to-peer), který umožňuje přímé připojení až osmi zařízení bez nutnosti připojení k síti nebo hotspotu. Všechny modernizované produkty jsou také schváleny pro použití ve vozidlech, takže jsou ideální pro aplikace v dopravě, jako je taxislužba nebo prodej jízdenek ve vozech, a pro logistické aplikace, jako jsou platby při doručení nebo fakturace.

Výrobky jsou navrženy tak, aby se snadno čistily, mají hladký, stylový design a oba třípalcové modely (TM-P80II a TM-P80II AC) jsou výrazně lehčí (o 23 %, resp. 10 %) než jejich předchůdci. Model TM-80II AC je nyní vybaven také automatickou řezačkou, odvíječem a bezdrátovým nabíjením kompatibilním se standardem Qi.

Přístroje lze připevnit na opasek nebo nosit přes rameno (volitelné příslušenství). Možné je i využití v „desktopovém“ režimu (s gumovými nožičkami), který představuje pohodlnou alternativu pevné tiskárny. Přepracovaný návod pro rychlé spuštění, který obsahuje QR kódy s odkazy na videoprůvodce, umožňuje rychlé a snadné nastavení a konfiguraci.

Inovovaná řada TM-P přináší významné výhody i vývojářům. Plná podpora je poskytována jak pro ESC/POS, tak pro standardní ovladače Epson, zatímco osvědčená softwarová řešení společnosti Epson zajišťují téměř bezproblémovou migraci stávajících pokladních systémů a rychlý a bezproblémový vývoj nových. Všechny modely mají integrovanou podporu fontů pro více jazyků a k dispozici je rozsáhlá řada nástrojů, které pomáhají s konfigurací a podporou pro systémy Windows, iOS, Android a webové prohlížeče. Na vyžádání jsou k dispozici i řešení pro Linux.

Společnost Epson snížila ve snaze o ekologickou udržitelnost objem obalů potřebných k přepravě produktů a maximalizovala využití kartonových obalů. Kromě toho není zdroj napájení součástí hlavního výrobku, aby si uživatel mohl svobodně vybrat a aby se eliminoval případný elektronický odpad.

„Společnost Epson si jako přední světový výrobce tiskových technologií vybudovala vynikající pověst, protože poskytuje společnostem inovativní a skutečně účelná řešení, která jim pomáhají dosáhnout pokroku," uvedl Robert Matuška, business account manager společnosti Epson Europe CZ & SK. „Tyto inovace produktů jsou dokonalým příkladem našeho odhodlání naslouchat potřebám trhu a dodávat včasná a efektivní řešení.“

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Nápaditá all-in-one PC od ASUSu

5. 9. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASUS)
Kompaktních AiO počítačů s malou úhlopříčkou displeje je na trhu jako šafránu, a právě v tomto segmentu navazuje ASUS s modelem ExpertCenter E1 coby generačním nástupcem úspěšného modelu V161, přičemž ve třetím kvartálu budou oba modely ještě k dispozici souběžně. Čtěte více

Epson: POS řešení TM-m30II-NT a TM-m50

28. 1. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Rok 2020 přinesl zásadní změny v maloobchodě i v oblasti pohostinství. Dodržování vzájemných rozestupů, přechod na prodej jídla s sebou a pop-up výprodeje znamenají, že technologie hraje v současnosti zásadnější roli než kdy dříve a pomáhá podnikům přizpůsobit se měnícímu se prostředí. Právě proto společnost Epson představila nová řešení pro POS určená maloobchodům. Čtěte více

HP má nové all-in-one pokladní řešení pro malé firmy

23. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
HP Inc. představilo nové moderní pokladní řešení s názvem HP Engage One Prime určené speciálně pro malé a střední obchody a pohostinství. Výrobce tak rozšířil své portfolio pokladních systémů o další elegantní a praktický „all-in-one”. Čtěte více

HP představilo pokladní systém pro maloobchodní prodejny

14. 8. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Řešení HP ElitePOS modernizuje tradiční podobu maloobchodních pokladních systémů nejen inovativním designem, ale hlavně díky svému zabezpečení a výkonu. Cílem tohoto nového všestranného sjednoceného pokladního systému je změnit představy obchodníků o tom, jak mohou technologie proměnit zkušenosti zákazníků s nákupem v kamenných obchodech. Čtěte více