Setkání sítě eD Profi na Konopišti se zúčastnily dvě stovky resellerů

22. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
V úterý 14. května 2019 proběhlo první letošní setkání partnerů sítě eD Profi. Celodenní akce se konala v prostorách Golf & Spa Resortu Konopiště a zúčastnilo se ji celkem na 200 osob a 33 vystavovatelů.

Pro zákazníky si nachystala společnost eD system bohatý program. Denní část byla vyhrazena pro odborné přednášky, výstavu produktů, představení novinek vybraných značek a celkově nabídla účastníkům spoustu příležitostí pro rozvoj společného byznysu. Shrnuto v číslech, akce se zúčastnilo na 200 návštěvníků, kteří měli možnost poslechnout si 19 odborných přednášek a pro které byly připraveny stánky 33 značek.

Jednotlivé přednášky a části dne byly odlehčeny obědem a coffee breaky. Na závěr oficiální části se tradičně konalo losování tomboly. Zákazníci měli během celého dne možnost sbírat samolepky za účast na přednáškách a stáncích, a tím si zajistit účast ve slosování a možnost vyhrát hodnotné ceny.

Večerní program se již nesl v uvolněném duchu. Všichni přítomní byli nadšeni noční prohlídkou zámku Konopiště. Připraven byl i bohatý raut a nejen pány určitě potěšila degustace rumů. A jelikož je součástí areálu také golfové hřiště, dostali následující den po setkání všichni účastníci možnost zahrát si golf na devíti jamkách.

Štítky: 
eD Profi, eD system a.s.
Fotogalerie: