Setkání eD PROFI online přivítalo účastníky z Česka i Slovenska

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD PROFI online se 2. června zúčastnilo patnáct IT značek a připojili se k němu téměř čtyři stovky účastníků. Ti v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky.

Setkání eD PROFI se opět odehrálo na speciální, plně responzivní platformě edprofionline.cz. Organizátoři z řad distributora eD system pro diváky připravili plně virtuální prostředí zahrnující výstavní sál s virtuálními stánky, živé osmihodinové vysílání, řadu anket a soutěžních kvízů i dostatek prostoru pro interakci. Díky dvěma měsícům a stovkám hodin příprav na diváky opět čekala řada vylepšení oproti předchozím online akcím. „Jmenovitě šlo například o ukázky produktů konkrétních značek s odkazy na český i slovenský eD SHOP, možnost přímého chatu na vybraných stáncích, soutěžní ankety na jednotlivých stáncích, technická vylepšení platformy či plná responze stránek,“ upřesnila vylepšení organizátorka akce Martina Brauner.

Celým dnem diváky již tradičně provedla moderátorka Hanka Koutná.

Vhledem k nabitému programu se tentokrát návštěvníci dočkali oficiálního spuštění stránek edprofionline.cz o den dříve, tedy v úterý 1. června. Díky dřívějšímu zpřístupnění platformy získali dostatek času na to, aby si mohli v klidu projít veškerý připravený obsah, výstavní stánky zapojených značek nebo kompletní program konference. Oficiální zahájení pak připadlo na středu 2. června.

Úderem deváté hodiny ranní se v prostorách pražského vysílacího studia opět rozezněla známá znělka signalizující start celodenního setkání eD PROFI. Vzápětí již připojení diváci mohli na svých obrazovkách vidět známé tváře moderátorky Hanky Koutné a marketingového ředitele eD system Šimona Churého, kteří společně se slovenským obchodním ředitelem Patrikem Kajúchem přivítali partnery z Česka i Slovenska, a oficiálně odstartovali živé vysílání.

Pro návštěvníky bylo připraveno osmihodinové vysílání, při kterém se uskutečnilo 13 odborných přednášek. Živě na kameru vystoupili zástupci značek Acer, Canon, Intel, Samsung, Samsung Smart Signage, Lenovo a Legrand. Ze svých domovů či kanceláří se pak na dálku připojily značky Sharp/NEC, REMA, Verbatim a Western Digital. V průběhu přednášek Intel, Legrand a Lenovo mohli diváci zhlédnout také živou ukázku produktů ze speciálního showroomu. Zažít tak mohli veřejnou premiéru novinky Lenovo X1 Titanium Yoga a prohlédnout si minipočítač Intel NUC nebo novinky ze stáje chytrých zařízení Legrand. Návštěvníci zároveň dostali možnost po celý den pokládat vybraným značkám dotazy skrze aplikaci Slido.

I tentokrát byla pro návštěvníky připravena také speciální přednáška. Té se ujali obchodní ředitel eD systemu Tomáš Jungmann a ředitel nákupu Jan Novák, aby společně představili služby eD DaaS a eD SaaS, které distributor nově nabízí svým partnerům. Během 25 minut přiblížili podstatu služby, tedy pronájem IT zařízení a softwaru jako služby, vysvětlili výhody pro prodejce i koncové zákazníky a vše přiblížili na konkrétních modelových ukázkách.

Spoustu zajímavého obsahu zahrnujícího nejdůležitější informace, novinky ze stáje světových IT značek, produktové ukázky, produktové listy, produktová videa nebo zajímavé odkazy, čekalo na diváky ve výstavním sále. Virtuálních stánky si připravily značky AOC, APC, Aveli, Canon, Intel, Legrand, Lenovo, Samsung, Samsung Smart Signage, Philips a Western Digital. Další dva stánky byly připraveny přímo ze strany eD systemu. Stánek eD DaaS/eD SaaS byl zaměřen na představení výše zmíněných služeb a diváci na něm mohli zároveň také pokládat otázky přímo skrze chat. Mediální koutek pak seznámil s projekty Otestováno eDéčkem a Magazín eDéčko.

Již tradičně byla pro diváky připravena také řada příležitostí vyhrát ceny, a to prostřednictvím dvou soutěžních kvízů nebo anket přímo na stáncích. Soužit mohli o hodnotné ceny partnerů, například Samsung Smart monitor, APC záložní zdroje, sluchátka od Lenova nebo vouchery na víkendové pobyty. Před 17. hodinou odpolední, těšně po vyhlášení výherců odpoledního kvízu, se na obrazovkách opět objevil Šimon Churý, aby divákům i zástupcům značek poděkoval za účast a ukončil živé vysílání. Zároveň zdůraznil, že ani tentokrát oficiálním ukončením vysílání celá akce nekončí. Stránka edprofionline.cz včetně veškerého obsahu bude opět dostupná ještě měsíc po akci, diváci se tak k jejímu obsahu mohou vracet. Připraven bude také záznam přednášek.

 Počet diváků v den akce překonal hranici čtyř stovek. Právě díky dostupným záznamům a nadále fungující platformě edprofionline.cz však organizátoři očekávají další nárůst návštěvníků. „Dle zkušeností z předešlých online akcích očekáváme přibližně zdvojnásobení návštěv stránek i zhlédnutí přednášek. Například u předešlé konference eD EXPO jsme se dostali na téměř tři tisíce zhlédnutí. Celkové číslo pro eD PROFI by se tak mohlo přehoupnout nad tisícovku,“ předpověděla Martina Brauner.

Video : 

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Partneři sítě eD PROFI zavítali na Konopiště

10. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků. Téměř třicítka IT značek, dvacet osm stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. To vše si pro své partnery připravil distributor eD system. Čtěte více

Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

8. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný program. To vše přineslo podzimní setkání partnerů sítě eD Profi v Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více

Online konferenci eD PROFI sledovalo přes 400 diváků

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system ve čtvrtek 19. listopadu úspěšně odvysílala online konferenci nejen pro partnery sítě eD PROFI. Ke sledování online přenosu se v průběhu dne připojilo 407 diváků z České republiky a Slovenska. Čtěte více

První „po-pandemické“ setkání eD PROFI dopadlo na jedničku

23. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na 150 partnerů sítě eD PROFI mělo možnost se v úterý 16. června setkat s téměř třemi desítkami zástupců IT značek na Konopišti. V Golf & Spa resortu se konal první letošní event distributora eD system – setkání partnerů sítě eD PROFI. Čtěte více