První „po-pandemické“ setkání eD PROFI dopadlo na jedničku

23. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Na 150 partnerů sítě eD PROFI mělo možnost se v úterý 16. června setkat s téměř třemi desítkami zástupců IT značek na Konopišti. V Golf & Spa resortu se konal první letošní event distributora eD system – setkání partnerů sítě eD PROFI.

Úderem desáté hodiny ranní odstartovalo v úterý 16. června tradiční setkání partnerů sítě eD PROFI. Úvodního slova se ujali obchodní ředitel eD Tomáš Jungmann společně s marketingovým ředitelem Šimonem Churým, kteří společně zahájili setkání a přivítali účastníky akce. Denní část byla vyhrazena pro odborné přednášky, představení produktových novinek či networking. Pro téměř 150 návštěvníků byly v prostorách Golf & Spa resortu připraveny stánky s produktovými novinkami 26 IT značek. V průběhu dne zaznělo celkem čtrnáct přednášek, při kterých se ke slovu dostali například zástupci značek HP, Lenovo, Acer, Epson nebo Canon.

Novinkou bylo vysílání takzvaného hybridního eD Webináře, ke kterému se mohli připojit nejen registrovaní účastníci skrze internet, ale byl živě přenášen také přímo v přednáškovém sále. Na závěr oficiální části se konalo losování tomboly. Návštěvníci měli za úkol v průběhu dne sbírat samolepky za účast na přednáškách a stáncích, a tím si zajistit účast ve slosování o hodnotné ceny.

Večerní program byl naplánován v uvolněném duchu. Provázelo jej bohaté občerstvení, degustace českých i světových piv nebo humorné divadelní představení o Sněhurce a sedmi trpaslících v podání rodinného divadla Víti Marčíka. Účastníci akce, kteří zůstali přes noc, si mohli v průběhu středečního rána zahrát golfové hry na místním hřišti.

Přestože měl distributor eD system pro své klienty a partnery naplánované eventové jaro s řadou workshopů a IT setkání, pandemie COVID-19 jej přerušila ještě před první akcí eD EXPO, která se měla konat 24. března. Aby klienti o naplánovaná setkání nepřišli, rozhodlo se eD přesunout vybrané akce na pozdější termín. Jedním z nich bylo právě setkání partnerů sítě eD PROFI. I přes počáteční obavy organizátorů se první akce po pandemii setkala s velkým zájmem. Celý den probíhal za dodržení všech potřebných hygienických opatření pro komfort všech účastníků.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

eD system a.s.

eD system a.s.

eD system a.s. patří mezi největší distributory IT a výpočetní techniky v České republice. Společnost se nyní výrazně uplatňuje v celém regionu Česko – Slovensko – Polsko. V současné době úspěšně expanduje i do dalších zemí EU. Portfolio nabízených produktů zahrnuje úplný sortiment IT trhu, tedy více než 500 značek nejvýznamnějších světových výrobců, přes 135 000 produktů a umožňuje odběratelům nakoupit vše potřebné "pod jednou střechou“. Společnost disponuje skladem o rozloze 20 000 m2 a špičkovým logistickým zázemím s více než 16 000 druhy produktů k okamžitému dodání.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Partneři sítě eD PROFI zavítali na Konopiště

10. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Jarní setkání partnerů sítě eD PROFI přilákalo v úterý 31. května do Golf & Spa resortu na Konopišti přes 230 účastníků. Téměř třicítka IT značek, dvacet osm stánků, čtrnáct odborných přednášek a bohatý denní i večerní program. To vše si pro své partnery připravil distributor eD system. Čtěte více

Dvě stovky partnerů sítě eD Profi se sešly v Mikulově

8. 11. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Více než třicítka zapojených IT značek, šestnáct přednášek, výstavní sál a bohatý doprovodný program. To vše přineslo podzimní setkání partnerů sítě eD Profi v Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více

Setkání eD PROFI online přivítalo účastníky z Česka i Slovenska

8. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Setkání prodejců IT z Česka a Slovenska eD PROFI online se 2. června zúčastnilo patnáct IT značek a připojili se k němu téměř čtyři stovky účastníků. Ti v průběhu osmihodinového vysílání vyslechli třináct přednášek a na stránkách edprofionline.cz získali přístup do výstavního sálu s jedenácti virtuálními stánky. Čtěte více

Online konferenci eD PROFI sledovalo přes 400 diváků

24. 11. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Společnost eD system ve čtvrtek 19. listopadu úspěšně odvysílala online konferenci nejen pro partnery sítě eD PROFI. Ke sledování online přenosu se v průběhu dne připojilo 407 diváků z České republiky a Slovenska. Čtěte více