Partnerské dny Fujitsu

21. 5. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
V malebném prostředí Darovanského dvora proběhlo ve dnech 16.–17. května setkání partnerů a výrobce Fujitsu. Účastníci byli seznámeni s novinkami v portfoliu společnosti, se službami v partnerském programu a během večerní zábavy dostali možnost vystřelit si po svém obchodním zástupci při paintballu.
Generální ředitel Fujitsu Radek Sazama a Ivan Preisler, obchodní zástupce Fujitsu

Setkání zahájil a úvodní slovo pronesl generální ředitel Fujitsu pro Česko, Slovensko a Maďarsko Radek Sazama. Na něj navázal s přednáškou o partnerském programu Ivan Preisler, servery představil Radovan Hošek a nabídku ze storage portfolia přiblížil Martin Káňa.

Odpolední přednáškový program naplno využili Stanislav Novák s přednáškou na téma Palm Secure a Jan Šplíchal s Robertem Benešem, kteří představili novinky v produktovém portfoliu Fujitsu, včetně praktických ukázek a koupání vodě odolného tabletu. O servisech a službách pohovořil Jiří Charbuský.

Navzdory současně probíhajícímu dramatu v podobě čtvrtfinále hokejového mistrovství světa, ve kterém sváděli čeští reprezentanti bitvu se Švýcary, se povedlo udržet zájem i během přednášek partnerů z Intelu (Adam Raška) a Microsoftu, kde pro nemoc zasuploval Jan Šplíchal.

V závěru pak došlo na předávání cen v kategorii Select Partner (zvítězil NWT), Select Expert (Alza) a Skokan roku (NDC). Distributorem roku dle Fujitsu se stalo eD‘ System Czech.

Poté již nic nebránilo večerním aktivitám v podobě wellness, paintballu nebo jízdě v bugynách. Po skvělé večeři přišla na řadu barmanská show pod taktovkou dvojnásobného mistra republiky Martina Pfeifera.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Fujitsu doplnilo své cloudové portfolio o správu IT jako službu

3. 8. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fujitsu)
Díky řešení Fujitsu ITMaaS získávají organizace operativní přehled nezbytný pro poskytování efektivnějších, vstřícnějších a spolehlivějších služeb zákazníkům a koncovým uživatelům s cloudovými i necloudovými IT infrastrukturami. Cloudová řešení pro monitoring a service desk od společnosti CA Technologies budou poskytovat lepší služby podnikům všech velikostí i nezávislým dodavatelům softwaru (ISV). V porovnání s vnitropodnikovým řešením se významně snižují náklady na provoz a správu systémů. Čtěte více

Vylepšené úložiště Fujitsu Eternus DX

29. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
Fujitsu vylepšilo datová úložiště Eternus DX, která rozšiřují možnosti jejich využití při náročných výkonech, jako je například obchodní analytika, databáze a on-line zpracování transakcí (OLTP). Čtěte více

Cloudová strategie Fujitsu

26. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
S využitím svých zkušeností s ICT a z mezinárodního působení, se Fujitsu vydalo směrem ke globální cloudové strategii a posílilo všechny aspekty svého komplexního portfolia služeb a řešení pro cloud. Čtěte více

Fujitsu vnáší do HPC jednoduchost a cenovou dostupnost

22. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
Fujitsu představilo novou iniciativu, která firmám usnadní zavádění a používání aplikací HPC (High Performance Computing). Vyvinulo řešení, které firmám umožní rychlejší vývoj produktů a zkrátí dobu uvedení produktů na trh. Zároveň nabízí nové intuitivní uživatelské rozhraní a doposud nejdostupnější cenu kompletního systému. Čtěte více