Vylepšené úložiště Fujitsu Eternus DX

29. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
Fujitsu vylepšilo datová úložiště Eternus DX, která rozšiřují možnosti jejich využití při náročných výkonech, jako je například obchodní analytika, databáze a on-line zpracování transakcí (OLTP).

Pro lepší zvládání náročných výpočetních úkonů při každodenním chodu podniku, nabízí nově společnost Fujitsu bezplatné, online stáhnutelné vylepšení škálovatelného systému Eternus DX8700 S2, které dokáže navýšit jeho výkon až o 50 procent na celkem jeden milión vstupně-výstupních operací za sekundu (IOPS).

Fujitsu se tak trvale snaží zpřístupnit všem zákazníkům výhody technologie flash disků k podpoře kriticky důležitých aplikací jako je obchodní analytika, OLTP a zpracování big data. Další inovace dostupné u celé řady produktů Eternus DX zahrnují podporu SSD disků s čipy MLC a novou funkcionalitu ve správě systému Eternus SF 15.3.

Nová vylepšení jsou k dispozici od července 2013 a mohou být nasazena za chodu systému bez nutnosti odstávky. Datová úložiště Fujitsu Eternus DX jsou dostupná celosvětově prostřednictvím přímého prodeje nebo u channel partnerů společnosti Fujitsu.

Technické podrobnosti

• Aktualizace zvyšující výkon systémů Eternus DX8700 S2 usnadňuje plnění SLA u kriticky důležitých obchodních aplikací
Díky novému vylepšení systému, které je snadno ke stažení, mohou zákazníci dosáhnout celkového zvýšení výkonu o 25 až 50 procent, v závislosti na velikosti bloku, typu jednotky a ochraně RAID. Testy prokázaly, že je možné dosáhnout výkonu až 1 000 000 IOPS. Nové optimalizované směrování toku dat mezi řadiči zlepšuje přístupové doby a doby odezvy, a tím umožňuje zákazníkům pracovat při vyšším zatížení bez dodatečných nákladů. Nová vylepšení budou k dispozici od konce července a mohou být nasazena za chodu bez nutnosti odstávky systému.
• Možnost použití diskových jednotek SSD s technologií MLC nabízí téměř u všech systémů Eternus vyšší výkon při nižší ceně
Díky uvedení 400GB a 800GB disků SSD s technologií MLC, mohou zákazníci využívat výhod technologie flash disků za nízkou pořizovací cenu k podpoře kritických aplikací z hlediska výkonu, jako jsou obchodní analytika, rozsáhlé OLTP aplikace a velká data.
• Nové funkce v softwaru pro správu úložišť Eternus SF podporují efektivitu operací díky větší míře automatizace
o Funkce Automated Storage Tiering (automatické vrstvení úložiště, AST) nyní dokáže automaticky nastavovat prahové hodnoty a tím dosahovat vyvážení kapacity a výkonu. Je možné definovat rozsáhlou sadu parametrů v oblasti prahových hodnot a kvót pro alokaci kapacit pro automatické dodržování smluv o úrovni poskytovaných služeb.
o Integrace aplikací zajišťuje snadné zálohování a obnovu dat
Software Eternus SF 15.3 zahrnuje snadno použitelné průvodce zjednodušující procesy zálohování a obnovy dat Microsoft Exchange Serveru. Automatizované zálohování a obnova virtuálních strojů navíc pomáhá zákazníkům omezit neplánované odstávky v prostředí virtuálních datových center.

Štítky: 
Fujitsu

Podobné články

Fujitsu doplnilo své cloudové portfolio o správu IT jako službu

3. 8. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fujitsu)
Díky řešení Fujitsu ITMaaS získávají organizace operativní přehled nezbytný pro poskytování efektivnějších, vstřícnějších a spolehlivějších služeb zákazníkům a koncovým uživatelům s cloudovými i necloudovými IT infrastrukturami. Cloudová řešení pro monitoring a service desk od společnosti CA Technologies budou poskytovat lepší služby podnikům všech velikostí i nezávislým dodavatelům softwaru (ISV). V porovnání s vnitropodnikovým řešením se významně snižují náklady na provoz a správu systémů. Čtěte více

Cloudová strategie Fujitsu

26. 7. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
S využitím svých zkušeností s ICT a z mezinárodního působení, se Fujitsu vydalo směrem ke globální cloudové strategii a posílilo všechny aspekty svého komplexního portfolia služeb a řešení pro cloud. Čtěte více

Fujitsu vnáší do HPC jednoduchost a cenovou dostupnost

22. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Fujitsu)
Fujitsu představilo novou iniciativu, která firmám usnadní zavádění a používání aplikací HPC (High Performance Computing). Vyvinulo řešení, které firmám umožní rychlejší vývoj produktů a zkrátí dobu uvedení produktů na trh. Zároveň nabízí nové intuitivní uživatelské rozhraní a doposud nejdostupnější cenu kompletního systému. Čtěte více
Foto: SXC.hu

Kamenné prodejny budou i nadále důležité

30. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Fujitsu)
Navzdory vzestupu online obchodování zůstává kamenná prodejna i nadále centrálním místem pro setkávání se zákazníky. Podle průzkumu společnosti Fujitsu mezi vedoucími pracovníky evropských maloobchodů si rostoucí konkurenční tlak vyžaduje, aby maloobchodníci dokázali kombinovat efektivní procesy s poskytováním hodnotné zákaznické zkušenosti. Čtěte více