Kerndlová přilákala rekordní účast Klikmanů

16. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: DCD Publishing)
V pořadí čtvrté setkání partnerské sítě kamenných prodejen Klikman, distributora eD‘ system Czech, bylo nejen rekordní, co se týká účasti dealerů, ale také mělo výborný program. Akce, která se opět konala na Vysočině v hotelu Medlov, nabídla dvoudenní program a mohla by mít v podtitulu „Krásky, kam se podíváš“.
Setkání ve znamení krásných žen

Půvabný byl i příjezd na místo konání. Pozdně odpolední sluníčko mělo ještě sílu a příjemně hřálo. Při západu slunce příroda hrála všemi barvami a atmosféru umocňovala vůně lesa a hub. Navíc ten božský klid… Krása však po vstupu do lobby baru hotelu dostala nový rozměr. Téměř dvacítka půvabných děvčat korzovala mezi účastníky až se některým z nich pomalu ani nechtělo jít ubytovat.

„Na klikmanovské akce jezdí členové sítě rádi, ale tentokrát jsme již tři týdny před konáním akce měli přihlášen rekordní počet účastníků a další zájemce jsme museli odmítat, jelikož sál více než 220 dealerů nepojme“ řekl Petr Schrom, marketingový a obchodní ředitel a zároveň šéf projektu Klikman v eD‘ system Czech a pokračoval „Obrovský zájem byl i na straně výrobců a i touto cestou se některým z nich omlouvám, opravdu jsme již neměli časový prostor pro další přednášky.“

Po večeři formou bufetu, kdy nechybělo jídlo, a pití následoval proud večerní zábavy. Petr Schrom, ač částečně indisponován zlomeným kotníkem, všechny přivítal, poděkoval výrobcům a členům sítě za fantastickou účast a popřál pěknou zábavu.

Módní přehlídka a Kerndlová

Program zahájily modelky ve večerních šatech značky Stauder a následně krásky vystřídala další kráska, Tereza Kerndlová, která letos získala ocenění poroty za nejkrásnější nohy. Vystoupení této pětadvacetileté zpěvačky bylo plné energie a všichni účastníci si koncert hodně užili. Jediné co ji mrzelo, bylo to, že nemohla sedící účastníky vtáhnout více do děje a třeba si s nimi i zatancovat. Aby půvabu při zpěvu nebylo náhodou málo, přizvala si ještě dvě tanečnice, které divokými pohyby zážitek ještě více umocnily.

Po jejím vystoupení se na molo vrátily modelky, tentokrát oblečené do luxusního spodního prádla. Opět se bylo na co dívat a krásky byly doslova k nakousnutí.…

Bublinová show

Nelehkou situaci měl Matěj Kodeš, který přišel na řadu následně. Tento mistr bublinář a držitel několika světových rekordů (vytvořil například obří bublinu, uvnitř které stál závodní tahač), ve své show ukázal bubliny někdy až neuvěřitelných velikostí a tvarů, které v Evropě nemají obdoby a ovládá je pouze několik bublinářů na světě. Na závěr svého vystoupení si přivolal na pomoc Terezu Kerndlovou, kterou oblékl do bubliny. Po vystoupení vtáhl účastníky akce do bublinového světa, kde je naučil některé své triky. Všichni tak měli možnost vyzkoušet si tvorbu bublinové směsi, vytvářet velké bubliny, naučit se foukat bubliny z ruky, nebo trik, jak fouknout bublinu do bubliny.

Souboj v želé

Tímto však večerní show nekončila, ba naopak. Krev účastníků v žilách rozproudily opět modelky, které se tentokrát jaly nelehkého úkolu a některé z nich se odvážily vstoupit do bazénku s želé a pořádně si to mezi sebou rozdaly. Účastníci si na vítězky duelů mohli vsadit a to prostřednictvím na začátku akce obdržených klikmanovských dolarů a ty následně směnit za tvrdý alkohol na baru. Klikman bojovnice si nic nedaly zadarmo a ve volném stylu zápasily do konce sil, až želé z bazénu stříkalo všude kolem.

Něco peprného na závěr večera

Zlatým hřebem večera bylo utajené překvapení. Co asi tak po vystoupení krásných děvčat mohlo následovat? Ano, děvčata. Tentokrát však v rouše Evině. Vystoupení se jaly dvě tanečnice jenž vtáhly některé účastníky do děje, až to bolelo. Polévání voskem totiž schytal jeden Klikman, který však na vystoupení bude jistě vzpomínat v dobrém. Pak již začala volná zábava, diskotéka a „pařilo“ se do ranních hodin.

Pracovní den

Druhý den setkání byl již čistě pracovní. Zahájení přednášek bylo naplánované na desátou hodinu. Úvodního slova v přeplněném sále se jal Petr Schrom. Představil tváře Klikmana, Honzu Krajíčka (ten se stará o výběr produktů a tvoří promoakce) a Davida Hermana (ten rozhoduje o členech sítě). „Klikmanovská síť v meziročním srovnání rostla o 40 %, což je fantastický výsledek vzhledem k tomu, že celý trh klesá – např. trh notebooků klesl o 25 %,“ řekl Petr Schrom.

Následně všem připomenul, že eD‘ system Czech je v ČR největším výrobcem PC jedné značky pro dealery pod názvem Lynx. Vzpomněl také nové značky v portfoliu společnosti jako Lenovo, Conrad Electronic, Philips či Nedis.

Dealeři eD mohou využít novou funkci na webu tohoto distributora, která umožňuje posílat zboží na adresy svých koncových zákazníků přímo s fakturou dealera a poplatek za dopravu platí eD system.

Ve spolupráci s Mondial Assistance připravil Klikman službu Prodloužení záruky na prodané zboží. Příklad: v případě prodeje notebooku za 10 tisíc a prodloužení záruky o tři roky zákazník zaplatí 1 499 Kč a vy inkasujete provizi 450 Kč. Službu lze sjednat přes internet a aktivovat do dvou minut – vytiskne se smlouva a vyřizování případných reklamací jde mimo prodejce. „Pro toho, kdo by chtěl více zviditelnit svoji prodejnu v klikmanovských barvách, máme připravený svítící panel. eD‘ system dále zajistí i označení výlohy do barev sítě,“ řekl Petr Schrom.

Na závěr byl vyhlášen nejlepší prodejce Klikmanu. Skokanem roku za posledních šest měsíců v obratu se stala firma Nexx z Kyjova a získala notebook. Jeden z přítomných potom získal ocenění za nejvíce prodaných PC značky Lynx, kterých v některých měsících prodá i 20 kusů. Odměnou nemohlo být nic jiného než PC Lynx.

Pak již následovaly přednášky partnerů, občerstvovací pauzy, workshopy, prezentace na stánku a na závěr byla vylosována tombola. Ceny v ní byly za 280 000 Kč.

Závěrem

Co říci na závěr? Účastnici se shodovali, že šlo o jednu z nejlepší akcí tohoto roku, a tomu odpovídala i účast na přednáškách. Kde jinde zažijete v pátek v 18.00 hodin účast přes 200 dealerů na prezentaci LED světelných zdrojů Immax.

Mediálním partnerem akce byl Reseller Magazine.

Fotogalerie: 

Podobné články

Setkání eD Profi navštívila třicítka výrobců i smyčcové kvarteto

13. 11. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD system)
Partnerská síť eD Profi má za sebou druhou letošní akci pro české partnery. V úterý 30. října ji navštívilo na 200 účastníků, kteří na jihu Čech zhlédli 15 přednášek a navštívili Muzeum čokolády. Čtěte více

Partneři sítě Klikman si prohlédli večerní Mikulov

14. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Na tradičním setkání partnerské sítě Klikman, pořádaném distributorem eD‘ system Czech v Mikulově, se letos sešlo na 200 účastníků. K vidění byly nejnovější produkty 22 značek, 15 přednášek i malebná zákoutí Mikulova. Čtěte více
Setkání zahájil Vladimír Prinke, obchodní ředitel eD‘ system Czech

Setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově

28. 11. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Stejně jako v loňském roce také letos uspořádala společnost eD’ system Czech setkání partnerů sítě Klikman. Akce se konala 8. listopadu 2016 v prostorách Hotelu Galant v Mikulově. Čtěte více
Klikmanům zahrála cimbálová muzika Mládí z Čejče

Jarní setkání partnerů sítě Klikman v Mikulově

6. 5. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
Stejně jako v loňském roce uspořádala společnost eD´ system Czech setkání partnerů sítě Klikman. Akce se konala 28. dubna a probíhala v prostorách čtyřhvězdičkového Hotelu Galant. Setkání s nabitým programem se zúčastnilo 180 návštěvníků. Čtěte více