Xerox: Herve Tessler

19. 12. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Xerox)
Prezidentem Mezinárodních obchodních jednotek v Xeroxu byl jmenován Herve Tessler, který v současné době ve společnosti působí jako prezident korporátního provozu. Funkci převezme v lednu 2017.

Tessler bude řídit strategii mezinárodních obchodních jednotek Xeroxu. Bude také řídit provozní týmy ve více než 150 zemích, které současným i novým klientům přináší celou řadu inovačních služeb a technologií Xeroxu.

Máme odvážnou a pokrokovou vizi mezinárodního působení Xeroxu," uvedl Tessler. "Budeme těžit z inovací Xeroxu, které zjednodušují procesy a umožňují lokálním týmům jednat rychle a efektivně poskytovat služby našim zákazníkům a partnerům. ”  

Tessler má 29 let zkušeností ze všeobecného managementu, prodeje, obchodního rozvoje, marketingu a mezinárodních obchodních jednotek Xeroxu. Zasloužil se o změnu provozního modelu a o rostoucí zisk společnosti. V současné době je zodpovědný za klíčové podnikové funkce, včetně výzkumu a vývoje, informačního managementu, globálního účetnictví, marketingu a komunikace, péče o životní prostředí a zabezpečení. 

Předtím Tessler pracoval pro Xerox jako prezident Obchodních jednotek rozvíjejících se trhů (DMO), kde vyhledával příležitosti k růstu na nově vznikajících trzích po celém světě. Také před tím působil Tessler na klíčových vedoucích pozicích, zastával funkci ředitele provozu ve střední a východní Evropě, Izraeli a Turecku; prezidenta pobočky Xeroxu v Brazílii; a provozního ředitele společnosti Xerox DMO Regions West, která má na starost Latinskou Ameriku a Karibské ostrovy.  

Tessler má magisterský titul z oboru práv, který vystudoval na univerzitě Assas v Paříži. Je také členem správní rady národní neziskové organizace “A Better Chance”, která přijímá nadané studenty odlišné barvy a pečuje o jejich rozvoj v oblasti vzdělávání.

Štítky: 

Podobné články

Xerox WorkCentre řady 7200

Xerox: multifunkční zařízení WorkCentre 58xx, 72xx a 78xx

2. 6. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Xerox)
Společnost Xerox na trh uvedla tři řady univerzálních multifunkčních zařízení postavených na platformě ConnectKey, která přináší rychlejší skenování s jednoprůchodovým skenerem, odesílání skenovaných souborů do prostředí cloudových služeb, zvýšené zabezpečení a snadnější správu. Čtěte více

Platforma Connect Key pro multifunkce Xerox

14. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Xerox)
Xerox představil platformu síťových řadičů Connect Key pro multifunkční zařízení. Platforma výrazně posouvá hranice zabezpečení tiskového prostředí a otevírá více příležitostí k využití mobilních a externích IT zařízení na pracovišti. Čtěte více

Xerox koupil společnost Impika

7. 3. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Canon)
Impika je výrobcem a dodavatelem kontinuálních inkjetových tiskových strojů, které nyní doplňují široké portfolio Xeroxu v oblasti produkčních tiskových technologií. Čtěte více
Petr Pavlíček (vepředu) uvádí blok přednášek

Tech Data Beerfest téměř poeticky

28. 2. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Tradiční Tech Data Beerfest se opět konal v pivovarské restauraci na Smíchově v Praze. Jen místo jarního otevírání studánek měli reselleři na začátku akce za úkol odemknout skútr. Čtěte více