Kapsch BusinessCom: Miloš Pravda

3. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Novou přeskupenou strukturu Operations společnosti Kapsch BusinessCom vede Miloš Pravda, který v lednu nastoupil na pozici Field Operations Manager. Jde o oddělení zodpovědné za servisní služby Dell.
Miloš Pravda, šéf oddělení servisních služeb Dell ve společnosti Kapsch

Pravda je odpovědný za tvorbu schválených záměrů a plánů pro oddělení Operations - Dell a tvorbu jeho celkové strategie v rámci kompletního geografického pokrytí ČR. Oddělení Operations - Dell vzniklo spojením servisních služeb společnosti Kapsch BusinesCom pro produkty Dell, HelpDesku a jednotky Servers & Storages.

Kariéra Miloše Pravdy je od začátku spjata se servisem zařízení značky Dell. Věnoval se mu od roku 1994 v technickém oddělení firmy Getronics Services. O dva roky později se tamtéž stal vedoucím servisního týmu pro notebooky Dell. Kromě toho ve stejné společnosti zastával i funkce FTF Coordinator a Service Level Manager, což zahrnovalo mapování servisní činnosti organizace včetně logistiky a technické podpory poboček v České a Slovenské republice. Od roku 2007 působil Pravda ve firmě BancTec ČR jako Operations Director, kde měl na starost kompletní řízení a správu české entity. Společnost BancTec Europe byla vlivem fúze převedena pod nadnárodní korporaci Worldwide TechServices, kde Pravda setrval na stejné pozici až do roku 2012.

„V oboru se pohybuji již téměř dvě desítky let, nové působiště tedy vnímám jako možnost v plné míře uplatnit své zkušenosti a zároveň si rozšířit obzory,“ řekl Miloš Pravda, který se ve volném čase věnuje rodině, sportu a cestování.

Štítky: 

Podobné články

Kapsch BusinessCom Gold partnerem Citrix

8. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Kapsch BusinessCom splnil všechny podmínky partnerského programu Citrix určené pro úroveň Citrix Solution Advisor Gold. Kapsch BusinessCom je tak v současnosti jediným partnerem Citrix s touto certifikací v České republice. Čtěte více

Kapsch dokončil akvizici Data Storage

26. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Společnost Kapsch dokončila akvizici české firmy Data Storage, která je specializována na dodávky komplexních „enterprise-level“ řešení v oblasti zálohování, archivace, migrace, ukládání a správy dat IS v prostředích heterogenních systémů, multiplatformních databázových systémů a privátních i veřejných cloudů. Čtěte více