Kapsch BusinessCom Gold partnerem Citrix

8. 4. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Kapsch BusinessCom splnil všechny podmínky partnerského programu Citrix určené pro úroveň Citrix Solution Advisor Gold. Kapsch BusinessCom je tak v současnosti jediným partnerem Citrix s touto certifikací v České republice.

Jedním z nejčastějších požadavků firem je dnes umožnit svým zaměstnancům, dodavatelům a zákazníkům rychlý a bezpečný přístup k podnikovým aplikacím a datům nezávisle na místě, času nebo způsobu připojení.

Společnost Kapsch BusinessCom může díky certifikaci Citrix na úrovni Gold rozšířit portfolio nabízených služeb v oblasti IT o virtualizaci aplikací, desktopů nebo serverů, tedy doménu řešení Citrix, a uspokojit tak tuto rostoucí poptávku. Citrix je globálním strategickým partnerem celé skupiny Kapsch, proto i její česká dceřiná společnost plánuje v budoucnu tuto spolupráci prohlubovat.

„Slibně se rozvíjející odbornou a obchodní spolupráci se společností Citrix vidím jako důležitý strategický prvek našeho působení na trhu informačních technologií,“ řekl Robert Urbaník ze společnosti Kapsch BusinesCom. „Jako Gold partner nyní máme dostatek odborníků s bohatými zkušenostmi s velkými projekty Citrix. Kapsch má již dnes mnoho zákazníků, kteří Citrix řešení provozují a dosažení této certifikace je tedy dalším logickým krokem k rozšíření poskytovaných služeb nejen pro stávající zákazníky,“ dodal Urbaník.

Štítky: 

Podobné články

Miloš Pravda, šéf oddělení servisních služeb Dell ve společnosti Kapsch

Kapsch BusinessCom: Miloš Pravda

3. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Novou přeskupenou strukturu Operations společnosti Kapsch BusinessCom vede Miloš Pravda, který v lednu nastoupil na pozici Field Operations Manager. Jde o oddělení zodpovědné za servisní služby Dell. Čtěte více

Kapsch dokončil akvizici Data Storage

26. 7. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Kapsch)
Společnost Kapsch dokončila akvizici české firmy Data Storage, která je specializována na dodávky komplexních „enterprise-level“ řešení v oblasti zálohování, archivace, migrace, ukládání a správy dat IS v prostředích heterogenních systémů, multiplatformních databázových systémů a privátních i veřejných cloudů. Čtěte více