IdeaSense: Jiří Devát

12. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: IdeaSense)
Společnost IdeaSense, která pomáhá klientům inovovat produkty, služby a business modely prostřednictvím metody Inovačních farem, rozšířila své řady. Na pozici thought leadera nastoupil Jiří Devát.
Jiří Devát, thought leader v IdeaSense:

Jiří Devát ve firmě již tři roky působil jako člen tzv. advisory boardu a nyní se osobně ujme vedení klíčových projektů.

Dříve Jiří Devát pracoval například jako country manager ve společnostech Microsoft a Cisco a v pozici viceprezidenta se podílel na transformaci Českých aerolinií. Své podnikatelské záměry rozvíjí i ve firmách DEVAT innoware a Čajová květina, pod kterou patří značka Matcha Tea.

„Máme velkou radost, že se k nám naplno připojí právě Jiří. V kreativním procesu v IdeaSense vždy vítáme další dávku inspirace a kritického myšlení, Jiří tak bude díky svým dlouholetým zkušenostem velkým přínosem. Jsem si jistá, že nám pomůže využít mnoho budoucích příležitostí a naše služby ještě zdokonalí,” řekla Kateřina Ailová, spoluzakladatelka IdeaSense.

V IdeaSense se Jiří hodlá vedle inovace produktů a služeb zaměřit také na strategické scénáře rozvoje a budování firemní kultury, oblasti, jimž se věnoval celou svou profesní kariéru. „Mou přidanou hodnotou je propojovat lidi a spojovat myšlenky,” uvedl o svém poslání Jiří Devát.

Štítky: