Česká pobočka Huawei posílila svůj tým pro společenskou odpovědnost

17. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Společnost Huawei v ČR dlouhodobě rozvíjí celou škálu aktivit, jejichž cílem je podporovat mladé talenty, vzdělávat veřejnost při vstupu do digitálního světa či pomáhat prostřednictvím nových technologií společnosti i planetě. Nyní do vedení týmu spravujícího projekty souhrnně známé pod zkratkou CSR nastoupila Gabriela Löbel, která již dříve pro Huawei pracovala v marketingovém oddělení.

Ve své nové pozici bude Gabriela Löbel v Česku rozvíjet programy, které si našly oblibu v zahraničí – například vzdělávací iniciativu Seeds for the Future a projekt podporující ženy ve startupovém prostředí Women in Tech – a pokračovat v budování stávajících lokálních CSR aktivit zahrnujících zvyšování digitální gramotnosti, podporu sociálně znevýhodněných skupin i ochranu dětí a seniorů na internetu.

Gabriela se vrací do společnosti Huawei po rodičovské dovolené. Dříve působila více než 10 let v oboru marketingu globálních sportovních značek – u Nike zodpovídala za rozvoj běžecké a tréninkové kategorie na českém trhu včetně organizace událostí jako We Run Prague, později u značky Puma stála ve vedení regionálního marketingového týmu zemí východní Evropy. V Huawei působila na pozici Communication Manager. Byla zodpovědná za komunikaci značky, udržovala úzké vazby s médii i širokou paletou influencerů a známých osobností (mj. Martin Šonka, Nikol Švantnerová, Jaromír Jágr či Dara Rolins).

„Těší mě, že se opět vracím do firmy, která je globálně známá technologickými inovacemi a podporuje skupiny na všech úrovních naší společnosti,“ uvedla Löbel. „Vzdělávací projekty Huawei pomáhají mladým lidem nastartovat kariéru, aktivity spojené s bezpečností na internetu asistují rodinám s digitální výchovou dětí, ale i zaškolením prarodičů. Osobně se velmi těším na další rozvoj iniciativy podporující ženský talent. Projekt Women in Tech nám ukazuje, že v Česku máme spoustu žen, na které můžeme být v oboru technologií pyšní.“

Gabriela Löbel má dvě děti, ve volném čase se ráda odreaguje při běhání a zklidní mysl na jógové podložce nebo při cestování.

Štítky: 

Podobné články

Aktivity zaměřené na udržitelnost povede v O2 Marie Mališková

17. 3. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: O2)
Ekologické, společensky odpovědné, a především udržitelné podnikání jsou témata, které se na celém světě stále více diskutují. Posilování společenské odpovědnosti s důrazem na dlouhodobou udržitelnost neboli ESG strategii nově v O2 řídí Marie Mališková, která je pověřena zodpovědností za oblast udržitelného podnikání. Čtěte více