Vydělávejte na dekorativních polepech na míru

4. 6. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Skinzone)
Skinzone představil portál pro objednávání dekorativních polepů druhé generace a transparentních ochranných fólií značky ScreenShield. Nabídněte zajímavou specilitu zákazníkům i vy.

Kromě nového a přehlednějšího e-shopu společnost navíc rozšířila nabídku o mnoho zařízení v kategorii chytrých telefonů, notebooků, ultrabooků, tabletů, navigací, e-čteček, tiskáren či PC a také nové technologie umožňující zákazníkovi vybrat si skin s 3D efektem.

Web také umožňuje jednoduchým způsobem generovat automaticky vouchery s unikátním kódem (https://skinzone.cz/voucher). IT či GSM prodejce tak může zákazníkovi lehce nabídnout tuto službu.

Zákazník, který si zakoupí chytrý telefon, tablet, e-čtečku či notebook, si přímo na prodejně (po počáteční registraci prodejce) může zakoupit voucher, který zaplatí prodejci a následně jej aplikuje z domova.

Zákazník vybere obrázek/motiv z databáze na www.skinzone.cz/themes nebo nahraje svůj vlastní obrázek, zadá unikátní kód a Skinzone vyrobí na zakázku a zašle zákazníkovi zdarma na určenou adresu.

Skinzone své produkty a služby nabízí i firemním klientům pro podporu korporátních produktů, vizí či marketingových programů.

Štítky: 

Podobné články

Skinzone skiny vylepšeny

24. 10. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Skinzone)
Společnost Skinzone vylepšila své technologické vybavení zajišťující výrobu dekorativních skinů. Modernizace výroby se dotkla nejen technologického vybavení společnosti, ale také dílčích technologických postupů, které zajišťují vyšší odolnost produktů, a tedy i jejich delší životnost. Čtěte více

SkinZone s několika novinkami

18. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: SkinZone)
SkinZone, výrobce dekorativních polepů a ochranných fólií ScreenShield, nám prozradil několik novinek ze svého byznysu. Čtěte více