SkinZone s několika novinkami

18. 10. 2012. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: SkinZone)
SkinZone, výrobce dekorativních polepů a ochranných fólií ScreenShield, nám prozradil několik novinek ze svého byznysu.

Společnost nedávno získala certifikát Český výrobek www.ceskyvyrobek.eu/partneri/57-skinzone-s-r-o.

Druhou novinkou je rozšíření působení na další trhy (Velká Británie, Německo, Švédsko, Itálie, Slovensko, Polsko, Španělsko, Rakousko, Švýcarsko, Francie a zbylé země EU).

A poslední je partnerský program Skinzone „Tiskněte marži“ – automatický generátor voucherů na skiny (dekorativní polepy). Web www.skinzone.cz také umožňuje generovat automaticky vouchery s unikátním kódem (https://skinzone.cz/voucher ). Prodejce v segmentu IT či GSM tak může zákazníkovi rychle nabídnout tuto unikátní službu.

Zákazník, který si zakoupí chytrý telefon, tablet, e-čtečku či notebook, si přímo na prodejně (po počáteční registraci prodejce) může zakoupit voucher, který zaplatí prodejci a následně jej aplikuje v klidu domova. Zákazník vybere obrázek/motiv z databáze na www.skinzone.cz/themes nebo nahraje svůj vlastní obrázek, zadá unikátní kód a Skinzone vyrobí na zakázku a zašle zákazníkovi zdarma na určenou adresu.

Skinzone je produkční firma s produkčními centry v Praze a Budapešti. V nabídce disponuje databází čítající až 1 700 přesně zaměřených zařízení a neustále doplňuje nabídku o nové hardware produkty, které přichází na trh. Skinzone je také výrobcem ochranných fólií prodávaných na trhu pod značkou ScreenShield.

Štítky: 
Skinzone

Podobné články

Skinzone skiny vylepšeny

24. 10. 2014. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: Skinzone)
Společnost Skinzone vylepšila své technologické vybavení zajišťující výrobu dekorativních skinů. Modernizace výroby se dotkla nejen technologického vybavení společnosti, ale také dílčích technologických postupů, které zajišťují vyšší odolnost produktů, a tedy i jejich delší životnost. Čtěte více

Vydělávejte na dekorativních polepech na míru

4. 6. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Skinzone)
Skinzone představil portál pro objednávání dekorativních polepů druhé generace a transparentních ochranných fólií značky ScreenShield. Nabídněte zajímavou specilitu zákazníkům i vy. Čtěte více