NJORD představil ekologické prémiové kryty pro iPhone 15

21. 9. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: NJORD )
Nové kryty jsou ohleduplnější k přírodě a napříč portfoliem disponují podporou technologií MagSafe i Qi2 nabíjení. Certifikovaná ochrana při pádu ze dvou metrů zůstává a přibývá nová řada dostupných GRS krytů.

Včera byly představeny nejnovější telefony řady Apple iPhone 15 a společnost NJORD je připravena. Již nyní nabízí bohaté portfolio krytů, které iPhone promění v odolný a elegantní módní doplněk. I když jsou letošní novinky opět tenčí než předchozí generace, nezaleknou se nadále armádních testů specifikace MIL-STD 810H. Uživatel tak může zůstat klidný i při pádu zařízení z výšky 2 m. Milovníci čistého designu ocení zjednodušení krytů, které vyústilo v odstranění metalických prvků. Plaketa s logem i obruba chránící foto-modul nyní perfektně ladí s barvou použité lososí kůže, veluru či textilu. Absolutní novinku představují kryty NJORD Slim Case, vyrobené čistě z recyklovaného GRS plastů s Global Recycle Standard certifikací. Ani ty se však nespokojují s obyčejným designem a doplňují jemné drážkování zad a příjemně měkčený povrch, díky kterým potěší hmat podobně, jako modely z vyšších řad.

Skvělou zprávou je fakt, že na rozdíl od loňských novinek s podporou MagSafe, doplněnou o nový standard bezdrátového nabíjení Qi2, disponuje celé portfolio napříč všemi materiály i cenovými kategoriemi krytů.

Bohatší nabídka a ekologie na 100 %

S novou řadou krytů se mohou zákazníci radovat z ještě ohleduplnějšího přístupu k přírodě. Základem všech krytů je 100% recyklovaný plastový korpus s GRS certifikací. Prodejní balení nyní splňuje FSC certifikaci, a i háček pro jeho vystavení v prodejnách splňuje nároky GRS.

Samotná lososí kůže krytů řady Salmon leather je 100% up-cyklovaná – to znamená, že by za běžných okolností byla odpadem masné výroby. Díky krytům NJORD však nepřijde na zmar. S využitím obnovitelných energií je vyčiněna, nabarvena a díky překvapivé odolnosti může sloužit po dlouhá léta v podobě krásného unikátního materiálu.

Ani textilní provedení Sustainable Fabric nezůstává pozadu. Látky Tonal & Just od dánské společnosti Gabriel, jsou vyrobeny z 98% recyklovaného re-use polyesteru a navíc jsou 100% recyklovatelné. Obě látky jsou navíc označeny certifikátem EU Ecolable a mají akreditaci OEKOTEX 100.

Velurové kryty Sustainable Suede s 38% zastoupením recyklovaných vláken nadchnou svou hebkostí a odolností vůči opotřebení. Obstály v zátěžových testech otěru na 150 000 cyklů Martindale. Jde tak o jeden z nejtrvanlivějších textilních povrchů, který navíc odpuzuje vodu a oleje. Skvělý vzhled a pocit v rukou tak bude mít dlouhé trvání.

Uživatele, kteří si potrpí na praktičnost, ale nechtějí slevovat ze stylu a kvality, pak nadchnou kryty Slim Case vyrobené ze 100% recyklovaných GSR plastů. Obzvláště zajímavou variantou je průsvitný model Slim Case Translucent, který nechá vyniknout designu zařízení a netrpí nešvary běžných průhledných krytů.

Elegantní barvy a minimalistické provedení

Kromě použitých materiálů kryty nadchnou širokou škálou odstínů. Sladění potahu, korpusu i detailů přitom dává jasně najevo precizní práci ve vývoji. Milovníci módy si tak přijdou na své a při troše fantazie snadno sladí svůj iPhone s aktuálním outfitem. Varianty, které dorazí na český a slovenský trh:

  • Salmon Leather: Rust, Green, Blue & Black
  • Suede: Red, Olive, Blue & Black
  • Fabric: Pink Sand, Turquoise, Deep Sea & Dark Grey

Stylové 100% recyklované GRS kryty NJORD Slim Case mohou fanoušci očekávat v následujících barvách:

  • Slim Case: Translucent, Pink Blush, Blue & Dark Grey


Cena a dostupnost

Nová řada krytů NJORD by Elements bude dostupná v průběhu září.

Stylové kryty Slim Case z plně recyklovaných GRS materiálů budou dostupné již za 699 Kč. Textilní kryty z řady Sustainable Fabric získají milovníci módy již za 899 Kč, za modely z řad Sustainable Suede z veluru pak zaplatí 999 Kč. Pomyslným vrcholem nabídky budou nadále kryty z islandské lososí kůže Salmon Leather s cenovkou 1 199 Kč.

Podobné články

Google Find My Device umožní lokalizovat ztracenou elektroniku

10. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Google)
Společnost Google spustila dlouho očekávanou funkci Find My Device, kterou poprvé ohlásila již na své loňské vývojářské konferenci. Technologie využívá sdílenou síť tvořenou miliardami zařízení se systémem Android a funkčně odpovídá možnostem podobných služeb společností Apple a Tile. Aktuálně je služba dostupná v USA a Kanadě, zbytek světa by měl brzy následovat. Čtěte více

Nová aktualizace uživatelského rozhraní One UI 6.1 rozšiřuje technologii Galaxy AI do dalších zařízení

5. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Samsung)
Společnost Samsung nasazuje umělou inteligenci Galaxy AI do většího počtu zařízení prostřednictvím aktualizovaného uživatelského rozhraní One UI 6.1. Mobilní umělá inteligence se tak dostane k podstatně většímu počtu uživatelů – od konce března ji budou moci postupně využít i majitelé telefonů řady Galaxy S23, S23 FE, Z Fold5, Z Flip5 a tabletů řady Tab S9. Čtěte více

New Calling od Huawei přinese nový rozměr komunikace

25. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Huawei)
Společnost Huawei pracuje na rozvoji a standardizaci technologie New Calling (NC), jež přináší pokročilé možnosti pro telefonní a videohovory, které díky ní mohou být kvalitnější, chytřejší a interaktivnější. Nabízí širokou škálu funkcí, včetně UHD hlasových a video hovorů, a umožní rozvoj služeb jako okamžitý inteligentní překlad, využití rozšířené reality a rozvoj interaktivních klientských nabídek. Čtěte více

realme 12 Pro 5G přichází zaujme periskopickým teleobjektivem a originálním designem

21. 3. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: realme)
Společnost realme uvedla na trh řadu telefonů realme 12 Pro 5G, kterou tvoří realme 12 Pro+ 5G a realme 12 Pro 5G. Mezi klíčové vlastnosti obou novinek patří prémiový design, vynikající zobrazovací a fotografické schopnosti i atraktivní nacenění. Čtěte více