Kaspersky Lab představuje nový partnerský program

24. 1. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Kaspersky Lab)
Globální program „Kaspersky United“ umožňuje partnerům Kaspersky Lab zaměřit se na prodej služeb a produktů, které odpovídají jejich specializaci. Partneři získají rozsáhlou podporu v podobě školení, technické podpory i marketingových materiálů a budou mít možnost čerpat benefity s novým transparentním systémem odměn.

Prostřednictvím programu Kaspersky United mohou partneři napříč různými úrovněmi (Registered, Silver, Gold a Platinum) řídit a monetizovat své odborné zaměření v jedné nebo vícero nabízených kategoriích. Ty se dělí podle typu řešení (zabezpečení hybridního cloudu, threat management and defense nebo fraud prevention) a typu služby (jako například manager service provider, managed detection and response provider nebo autorizované školicí centrum).

K dosažení vyšších prodejů mohou partnerům pomoci certifikáty v různých oborech nebo technikách. Zákazníkům totiž díky nim mohou jasně dokázat, že jsou na danou problematiku prověřenými odborníky.

„Channel vychází vstříc novým požadavkům zákazníků, mění se proto nabídka poskytovaných služeb i byznysové modely. Systémoví integrátoři například zakládají bezpečnostní operační střediska ve svých vlastních datových centrech a nabízejí je jako službu. V poslední době se také objevují firmy, které se snaží zaplnit mezery na trhu a poskytují odbornou pomoc v oblasti SaaS. Čím dál častěji se také setkáváme s tím, že malí a střední zákazníci volí cestu IT outsourcingu, což se odráží na vzestupu MSP. Abychom našim channel partnerům vyšli maximálně vstříc, snažíme se prostřednictvím Kaspersky United vytvořit takové podmínky, díky kterým si každý vybere nejvhodnější produkt nebo službu,“ řekl Ivan Bulaev, ředitel oddělení Global Corporate Channel ve společnosti Kaspersky Lab.

V programu získají partneři od Kaspersky Lab také komplexní podporu a výhody, mezi které patří:

  • peněžní odměny;
  • slevy až do výše 20 %;
  • prioritní předprodej a podporu implementace;
  • marketingové a obchodní materiály;
  • vzdělávací materiály, online a offline školení a workshopy.

V další fázi proběhne aktualizace partnerského portálu Kaspersky Lab, kde budou dostupné cenné informace, jako jsou whitepapers, webináře, konkurenční srovnání nebo certifikáty. Noví partneři získají přístup ke speciálnímu „Partner Onboarding“ školení a materiálům, tak aby pro ně seznámení s portfoliem bylo co nejsnazší a mohli co nejdříve začít vydělávat.

„Kybernetická bezpečnost se stává neodmyslitelnou a stále důležitější součástí dnešního profesního i soukromého života. Společnost AT Computers a naši obchodní partneři proto vynakládají veliké úsilí, aby poskytovali kvalitní produkty a služby společnosti Kaspersky Lab svým zákazníkům. Nový program – Kaspersky United, nám pomůže odlišit se na trhu, poskytnout našim obchodním partnerům kompletní řešení na nejvyšší úrovni a předat jim naše odborné znalosti v této oblasti. Nástroje, které poskytují uživatelsky přívětivý přístup, nám zcela jistě pomohou udržet si status prémiového distributora Kaspersky Lab v České republice,“ doplnil Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Štítky: 

Podobné články

Přehled nejdůležitějších novinek z konference Microsoft Inspire 2021

23. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Microsoft)
Virtuální partnerská konference společnosti Microsoft i letos umožnila přinesla řadu zajímavých novinek, které byly často výrazně poznamenány uplynulým rokem plným nebývalých změn, urychlených inovací a digitální transformace. Pojďme se proto společně za konferencí poohlédnout a připomenout si to nejzajímavější, co v jejím průběhu zaznělo. Čtěte více

Novinka od Oraclu umožňuje zákazníkům zrychlit migraci do cloudu a snížit náklady

9. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Nový program Oracle Support Rewards má zákazníkům pomoci urychlit migraci do cloudu a zároveň jim snížit náklady na podporu softwarových licencí. Pokud se zákazníci nově rozhodnou k nákupu služeb Oracle Cloud Infrastructure (OCI), mohou nyní získat odměny, které sníží nebo dokonce zcela vykompenzují jejich platby za podporu u licencí softwaru Oracle v režimu on-premise (lokálně). Čtěte více

ATC oživilo nabídku motivačního programu Žiju si/Užívaj si

16. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers podstatně oživila motivační program Žiju si/Užívaj si. Katalog dárků je doplněn o množství nových produktů, ze kterých si vybere opravdu každý. Čtěte více

HP rozšiřuje partnerský program HP Amplify na retail a etail prodejce

17. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. oznámila rozšíření svého programu HP Amplify — na rozsáhlý ekosystém, tvořený více než 1 350 maloobchodními partnery, kteří se rekrutují z online byznysu a kamenných prodejen. Optimalizace programu má podněcovat dlouhodobý růst a digitální transformaci v souladu s měnícím se spotřebitelským prostředím. Čtěte více