Intuitivní cloudová aplikace od Canonu usnadní tiskařům odesílání a přípravu úloh

20. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon představila software pro workflow produkčního tisku PRISMAprepare Go, který vychází z úspěšné řady softwaru PRISMA. Novinka je nástrojem pro bezpečné zadávání úloh a přípravu souborů pro malé interní a komerční poskytovatele tiskových služeb (PSP).

Tato cenově dostupná cloudová služba je nabízena v modelu SaaS (software jako služba) a zákazníci k ní mohou přistupovat odkudkoli. Stačí přístup k internetu a webový prohlížeč.

Aplikace PRISMAprepare Go urychluje proces zadávání úloh zákazníků, umožňuje rychlou kontrolu připravenosti úloh k tisku a základní předtiskovou kontrolu, během níž prověří, zda se nevyskytují např. problémy s nesprávnou nebo chybějící velikostí stránky, formátováním, písmem a rozlišením obrazu. To pomáhá eliminovat chyby, omezuje nákladné chybné tisky a šetří drahocenný čas.

Ke konfiguraci, správě a údržbě systému PRISMAprepare Go nejsou potřeba žádné odborné znalosti IT ani specializované školení, takže uživatelé mohou začít pracovat během několika minut. Použití služby je snadné a intuitivní. Aplikace podporuje produkční tiskárny Canon, ať už řízené pomocí PRISMAsync, Fiery nebo Canon PDL, a také generické tiskárny JDF třetích stran.

Zákazníci mají přístup k PRISMAprepare Go prostřednictvím PRISMA Home, nového portálu, který je srdcem všech cloudových řešení a nástrojů PRISMA. Portál PRISMA Home, který běží na platformě Microsoft Azure s robustními bezpečnostními prvky, poskytuje spolehlivý, bezpečný a zabezpečený přístup ke službě a ke cloudovému úložišti, kam mohou uživatelé ukládat svá zákaznická data. Poskytovatelé tiskových služeb mohou také zobrazovat své předplatné, kontaktovat společnost Canon a spravovat své interní uživatele.

Snadné on-line zadávání zakázek

Součástí softwaru PRISMAprepare Go je zákaznický portál pro zadávání zakázek, které si poskytovatelé tiskových služeb mohou přizpůsobit jako svůj vlastní. Zákazníci tak mohou jednoduše odesílat zakázky online. Konfigurace je jednoduchá – tiskaři si mohou přizpůsobit a označit rozhraní, které jejich zákazníci používají pro zadávání úloh, a rychle nastavit interní účty správců a operátorů i účty jednotlivých zákazníků.

Klienti nebo interní zadavatelé tisku v případě interních tiskáren mohou díky funkci drag-and-drop snadno odeslat jeden nebo více souborů PDF a další pokyny před jejich přijetím do tisku. Portál jim také umožňuje sledovat stav zakázky online. Tím odpadá časově náročná e-mailová a telefonická komunikace a uvolňuje se jim čas pro tvorbu další přidané hodnoty.

Poskytovatel tiskových služeb má okamžitý přehled o příchozích úlohách. To zefektivňuje komunikaci a snižuje často neviditelné náklady na zásahy při opravách chybných souborů. Zákazník zase ocení možnost zadávat úlohy online, což pomáhá k budování loajality.

PRISMAprepare Go je k dispozici přímo od společnosti Canon nebo od akreditovaných partnerů v podobě all-inclusive měsíčního předplatného, které zároveň nabízí jako standard 10GB úložiště a průběžné upgrady funkcí.

Profilová karta firmy

Canon CZ s.r.o.

Canon CZ s.r.o.

Společnost Canon CZ s.r.o. je přímým zastoupením Canon Inc., světového dodavatele tiskových a kopírovacích systémů, počítačových periférií, foto-video techniky a dalších optických zařízení. Své působení na českém trhu zahájila v roce 1994 s cílem zastřešit a podpořit dealerský prodej a jednotně tak prezentovat výrobky značky Canon českému zákazníkovi. Po krátkém působení vznikla potřeba aktivnějšího přístupu k trhu a Canon CZ s.r.o. zahájil v roce 1996 aktivní prodej foto-video techniky a o necelý rok později i digitální černobílé a barevné tiskové technologie.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP zjednodušuje správu tiskových služeb díky novému předplatnému na bázi cloudu

27. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP představila službu HP Managed Print Flex. Jde o nový plán předplatného řešení MPS (Managed Print Services) na bázi cloudu. Firmám pomůže optimalizovat náklady díky zjednodušení řízení procesů, zvýšení produktivity a zajištění flexibility při škálování nebo přizpůsobování se měnícím se obchodním potřebám. Čtěte více

Peter Halmo (Xerox): Naše nabídka vždy reaguje na aktuální dění

25. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Xerox)
Xerox vyrostl na tisku a kopírování. Již dlouho však expanduje i do řady dalších odvětví včetně 3D tisku, umělé inteligence, rozšířené reality nebo třeba IoT. Na otázky o aktuálním dění ve společnosti a jejím směřování v blízké budoucnosti nám odpovídal generální ředitel pro ČR a SR Peter Halmo. Čtěte více

Množství vytištěných stránek opět poroste, ale na před-covidovou úroveň se již nedostane

9. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
IDC odhaduje, že celosvětový objem vytištěných stránek letos opět vzroste, ale již nedosáhne úrovně z doby před pandemií COVID-19. Čtěte více

Epson v showroomu Igepa předváděl svou první UV LED plochou signage tiskárnu

1. 7. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Na konci června se v prostorách showroomu společnosti Igepa uskutečnilo neformální setkání, na němž společnost Epson poprvé v České republice prezentovala svou první UV LED plochou signage tiskárnu SureColor SC-V7000. Účastníci setkání si kromě zajímavé prezentace mohli také vyzkoušet, jak toto unikátní zařízení funguje. Čtěte více