Epson zjednodušuje a zabezpečuje tisk pro zaměstnance pracující na dálku

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson přináší řešení Epson Bridge pro Microsoft Universal Print pro jednoduchý a bezpečný tisk při práci z domova. Novinka umožňuje vzdáleným pracovníkům tisknout, aniž by museli opustit firemní síť VPN, a to i když používají vlastní tiskárny.

Většina zaměstnanců pracujících z domova se už někdy setkala s problémy s tiskem při připojení k firemní síti VPN. V praxi to znamená, že se musí při tisku odpojit od sítě. Tiskové úlohy jsou pak snadno napadnutelné a lidé frustrovaní.

„Díky řešení Epson Bridge pro Universal Print mohou zaměstnanci bezpečně tisknout pracovní dokumenty odkudkoli, včetně své domácí tiskárny, a přitom mít počítač připojený k firemní síti VPN,“ vysvětlilPatrick Perrot ze společnosti Epson Europe.

Služba umožňuje správci zajišťovat správu osobních tiskáren v domácnosti i sdílených tiskáren v kanceláři, a to díky propojení cloudové tiskové služby Microsoft „Universal Print“ a cloudové služby „Epson Connect“ od společnosti Epson.

Nastavení je jednoduché. Není nutná instalace ovladačů a správci mohou zaregistrovat jakoukoli tiskárnu Epson, která je kompatibilní se službou „Epson Connect“. Po registraci mohou zaměstnanci tisknout dokumenty tak, že v dialogovém okně tisku vyberou osobní nebo sdílenou tiskárnu. Správci mohou sledovat používání tiskáren na ovládacím panelu Universal Print a získají tak přehled o objemu a historii tisku.

Jde o cloudovou službu, kterou lze snadno spustit a která nevyžaduje žádné další kapitálové investice. Předplatné lze zakoupit na Microsoft AppSource nebo Azure Marketplace.

Profilová karta firmy

Epson Europe B.V.

Epson Europe B.V.

Společnost Epson je globálním technologickým lídrem s historií sahající až do roku 1942, jehož cílem je přirozené propojení věcí, lidí a informací. Světovou důvěru si společnost získala díky svému závazku otevřenosti, spokojenosti zákazníků a udržitelnosti. Epson se soustředí především na výrobu inovativních a precizních produktů od tiskáren, přes skenery, projektory, chytré brýle, nositelné příslušenství až po roboty.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Marcel Divín, national sales manager společnosti Epson

Proč bude svět nadále tisknout

11. 7. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Není překvapením, že firma známá svými tiskárnami říká, že svět bude tisknout i nadále. Stojí ale za to probrat, proč jsme o tom tak přesvědčeni, když digitalizace neustále revolucionalizuje každý sektor v oboru. Čtěte více

Jediné komplexní řešení pro digitalizaci vyniká jednoduchostí

4. 7. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Canon)
Tisk, kopírování a skenování dnes zvládají kancelářská tisková zařízení všech značek. S potřebou digitalizace ale přichází nutnost komplexního řešení pro správu dokumentů, které firmám pomůže pohodlně přejít do cloudu, a navíc bude uživatelsky přívětivé. Nejdál je v tomto směru Canon. Čtěte více

Společnosti Epson a MyQ představily řešení pro ekologicky šetrnější digitální pracoviště

15. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Kombinace patentované technologie Heat-Free společnosti Epson a pokročilých funkcí správy tisku a digitalizace MyQ X představuje efektivní řešení pro organizace, které chtějí minimalizovat svou ekologickou stopu a zároveň zefektivnit práci s dokumenty. Čtěte více
Autor: Marcel Divín, branch office manager společnosti Epson CZ&SK

Ingredience technologických inovací

6. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Čas plyne pouze jedním směrem a my se musíme vyvíjet spolu s ním. Technologie se stala ústředním prvkem našeho vývoje jako druhu a pravděpodobně tomu tak bude i nadále. V době konjunktury do ní lidé investují, aby se chopili tržních příležitostí. V době poklesu do ní investují, aby zvýšili efektivitu a minimalizovali náklady. Čtěte více