Centrum Holdings nabízí servis počítače na dálku

20. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Centrum Holdings)
Společnost Centrum Holdings ve spolupráci s partnerskou firmou Vronli připravila uživatelům helpdesk na dálku, sloužící k drobným opravám počítače. Diagnostika počítače je zdarma, ceny oprav začínají na 199 korunách a v průměru se pohybují okolo 240 korun, přičemž zákazník platí vždy až po vyřešení problému.

„Servis počítače na dálku jsme zavedli kvůli velkému množství uživatelů, kteří nás na hepldesku Centrum Mailu a dalších našich služeb žádali o pomoc s vyřešením potíží s jejich PC. Nejčastějšími problémy jsou zavirovaný počítač nebo poškozený operační systém, např. pomalý start, nenadálé chyby při používání počítače, tzv. modrá smrt atp. Kromě běžných oprav můžeme našim uživatelům pomoci zrychlit počítač, optimalizovat jeho fungování nebo nastavit nové PC,“ popsal Miroslav Kubát, produktový manažer Centrum Holdings.

Pro využití servisu je třeba vyplnit vstupní formulář na stránce: https://napoveda.centrum.cz/servispc/, poté stáhnout a spustit servisní aplikaci. Je to jednoduché, není třeba nic složitě nastavovat. Během chvíle je na chatovacím okně k dispozici profesionální technik, který nejprve probere s uživatelem jeho problém a udělá zdarma diagnostiku. Na jejím základě vypočítá cenu služby.

Platbu za provedený servis je možno uhradit bankovním převodem, složenkou, pomocí platební karty nebo přes platební systém GoPay.

Štítky: 

Podobné články

Zleva Michal Abraham, Václav Urban, Kateřina Borovanská

Bitva při tvorbě CRM systémů

20. 2. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logic Point)
Společnosti Microsoft a Logic point představili případovou studii implementace systému CRM MS Dynamics do společnosti Centrum Holdings. Čtěte více