Canon rozšíří řadu PIXMA o dvě nové chytré domácí tiskárny 3 v 1

31. 8. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Canon v říjnu uvede na trh inovativní řešení domácího tisku Canon PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i. Novinky přicházejí s příslibem kompaktního provedení, všestranné výbavy a kvalitního tisku. Samozřejmostí je také optimalizace pro tisková workflow v pohodlí domova.

Všestranně vybavené novinky zjednodušují tisk v domácnosti a uplatní se při široké škále činností včetně pracovních, domácích či kreativních úkolů.

Oba přístroje byly navrženy s ohledem na praktičnost a snadné použití. Kromě 2,7” barevného dotykového LCD displeje, naklápěcího panelu a stavové LED kontrolky pro maximální pohodlí je výhodou i kompaktní design, který šetří místo.

Modely PIXMA TS7650i a PIXMA TS7750i tisknou rychlostí 15 až 10 ipm, přičemž produkují kvalitní dokumenty s vynikající trvanlivostí a odolností vůči zvýrazňovačům, tření a vodě.Tisk usnadňují funkce jako automatický oboustranný tisk nebo kopírování stiskem jediného tlačítka. Vybavenější tiskárna PIXMA TS7750i má navíc automatický podavač dokumentů na 35 listů papíru pro pohodlnější a efektivnější správu vícestránkových dokumentů.

Dále oba modely nabízejí uživatelsky přívětivé dotykové rozhraní Switch UI. Uživatelé mohou rychle přepínat mezi funkcemi pomocí ikon v horní části obrazovky, přizpůsobit barvu pozadí a deaktivovat funkce, které nejsou zapotřebí. Různí členové domácnosti si mohou vytvářet vlastní profily, což usnadňuje a urychluje přístup k nejčastěji používaným nastavením. 

S tiskárnami mohou uživatelé zapomenout na zdlouhavé a složité nastavování i zamotané kabely díky snadnému a jednoduchému bezdrátovému nastavení a možnosti připojení bez směrovače prostřednictvím funkce Wireless Direct. Stačí naskenovat QR kód a vytvořit tak přímé spojení mezi mobilním zařízením a tiskárnou. Pro další optimalizaci práce umožňuje tiskárna uživatelům naskenovat dokument a odeslat ho přímo do jejich mobilního zařízení pomocí QR kódu bez použití jakýchkoli dalších aplikací nebo řešení.

Aplikace Canon PRINT nabízí bezproblémový tisk bez použití počítače na základě kompatibility s Apple AirPrint a Mopria pro Android. Kreativní možnosti rozšiřují další aplikace a software jako Creative Park, Easy-Photo Print Editor, Easy-Layout Editor a PosterArtist web.

Tiskárny se v nabídce řadí nad modely Canon PIXMA TS5350a a Canon PIXMA TS7450a a pod Canon PIXMA Ts6350a a prodávat se začnou od října 2023.

Obrazová galerie:
Štítky: 

Podobné články

Epson zjednodušuje a zabezpečuje tisk pro zaměstnance pracující na dálku

16. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson přináší řešení pro Bridge pro Microsoft Universal Print pro jednoduchý a bezpečný tisk při práci z domova. Novinka umožňuje vzdáleným pracovníkům tisknout, aniž by museli opustit firemní síť VPN, a to i když používají vlastní tiskárny. Čtěte více

Canon: kancelářské multifunkce i-SENSYS a i-SENSYS X

10. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Společnost Canon rozšířila své portfolio kancelářských zařízení o šest modernizovaných modelů formátu A4 v řadě i-SENSYS a i-SENSYS X. Novinky určené pro moderní firmy přinesou další výhody včetně vyšší rychlosti skenování, nižší spotřeby energie, přehlednějšího rozhraní a zdokonalených bezpečnostních funkcí. Čtěte více

Zákazníci mohou při koupi nových tiskáren HP díky cashbacku ušetřit až 1 200 Kč

6. 2. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Aktuální cashback akce společnosti HP umožní českým a slovenským zákazníkům získat při nákupu nových tiskáren peníze zpět. Akce odstartovala 1. února, potrvá do 30. dubna 2024 a je zaměřená na široké spektrum laserových a inkoustových tiskáren. Čtěte více

Epson představil svoji první plochou kompaktní UV tiskárnu pro výrobu propagačního zboží

31. 1. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson vyrobila základní plochou UV tiskárnu formátu A4, která je určena pro potřeby malých podniků v odvětví propagačního zboží. Kompaktní a cenově dostupné zařízení SureColor V1000 umí tisknout na téměř jakýkoli pevný povrch a je vhodné pro vytváření reklamních a personalizovaných předmětů. Čtěte více