Třetí ročník Juniper Day 2012

13. 6. 2012. (redaktor: Andrea Čiháková, zdroj: DCD Publishing)
V úterý 12. června se uskutečnil v hotelu Don Giovanni v Praze třetí ročník konference Juniper Day, kterou uspořádala společnost Arrow ECS ve spolupráci s Juniper Networks. Konference byla určena koncovým zákazníkům a resellerům. Vstup byl pro registrované zdarma.
Přítomné uvítal Aleš Popelka, Business Development Manager Juniper Networks společnosti Arrow ECS

Ráno v 9 hodin uvítal všechny přítomné Aleš Popelka, Business Development Manager Juniper Networks společnosti Arrow ECS. Seznámil posluchače s historií Arrow ECS a uvedl, čím se firma zabývá. Na závěr popřál, ať se konference posluchačům líbí a uvedl první přednášející, Georginu Schaefer, Data Center Sales Specialist z Juniper Networks. Hovořila na téma NextGen Data Center - Cloud and full Virtualization.

Následovala přednáška Ariena Klompa, Director EMEA Campus and Branch Sale z Juniper Networks, který promluvil na téma Mobility with Juniper Simply Connected, going beyond BYOD.

Po první přestávce na kávu následovala přezentace Ondřeje Číže, System Engineer Juniper Networks z Arrow ECS, který vedl přednášku na téma Juniper No1 for Enterprise Integrated Security. Karel Hendrych, SE Security, Juniper Networks představil přednášku Virtualized Security - Breaking the Myth, Beyond the Border. Následovala další přestávka na kávu a po ní Rostislav Šafář, System Engineer Juniper Networks, Arrow ECS představil Juniper and NewGen Best Telco Solutions.

Fredrik Lyhagen, Alliance Manager Juniper Networks promlouval o Juniper´s 2012 & Q&A Panel, následovala pauza na oběd.

Odpolední blok přednášek započal Martin Literák, výkonný ředitel společnosti iZen, který představil datové cuntrum Písek. Petr Vejmělek, AutoCont společně s Petrem Kuldou, odbor informatiky Krajského úřadu Karlovarského kraje hovořili o technologickém centru Karlovarského kraje. Bezpečnou síť v univerzitním prostředí představil Jaroslav Cihelka, jednatel ComSource a poslední přednáška na téma Technologické centrum Roudnice nad Labem patřila Bohdanu Lajčukovi, obchodnímu řediteli GraphTech. Závěr patřil otázkám a odpovědím.

Fotogalerie: 

Podobné články

Arrow: Elyes Bouassida

25. 7. 2016. (redaktor: Ondřej Kosnar, zdroj: Arrow)
Novou posilou týmu Arrow je Elyes Bouassida, který nastoupil na pozici Business Development Managera pro Juniper Networks. Čtěte více
Exadata Database Machine X3-2

U Arrow ECS můžete testovat Exadata Database Machine X3-2

26. 2. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Arrow ECS )
Společnost Arrow ECS zakoupila do svého kompetenčního centra demo systém Exadata Database Machine X3-2, který si můžete se svými zákazníky sami vyzkoušet. Dokonce na něj lze nahrát vlastní aplikace a tak ověřit přínosy jeho nasazení. Čtěte více