SWS s hvězdami pod Sněžkou

15. 6. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Tradiční setkání Gold partnerů SWS se odehrálo na začátku června v Peci pod Sněžkou ve stylu hollywoodských, tedy „pecwoodských“ hvězd. Červený koberec a paparazzi v zádech dávali tušit, že jsou Gold partneři pro společnost SWS skutečnými VIP.

Pro návštěvníky byla přichystána nejen slavnostní atmosféra a skvělé počasí, ale také řada přednášek a prezentací, které probíhaly hned ve čtyřech sálech. Účast na přednáškách a aktivita se tentokrát cenila – partneři sbírali body za účast a odpolední aktivity – nejlepší sběrači byli nakonec odměněni hodnotnými cenami.

Prezentace společností Acer, APC, Brother, Canon, HP, Lenovo, Microsoft a Samsung měly společného jmenovatele – produktové novinky! V pátek dopoledne pokračovaly v přednáškách společnosti AOC a Philips, Asus, Logitech. Nechyběly ani workshopy a produktové výstavky, kde se návštěvníkům dostal dodatečný výklad od zástupců výrobců.

Počasí přálo i venkovním aktivitám – na čtvrteční odpoledne byla připravena řada doprovodných akcí, při kterých si mohli Gold partneři dosyta užít pobyt na čerstvém vzduchu. Odvážní a neohrožení se mohli vydat na Sněžku, k dispozici byla také bobová dráha nebo kurz golfu v nedalekém Grund Resortu Mladé Buky.

Ti, kteří byli přívalem nových informací na prezentacích příliš vyčerpáni, mohli využít možnost zabavit se přímo u hotelu Horizont. Připraveny zde byly nenáročné a oddychové disciplíny jako hod na panáka, bungee running, závody na autodráze, šipky, střelba ze vzduchovky, lukostřelba nebo jízda na segwayi.

Večer došlo k vyhlášení nejlepších Gold partnerů, ocenění si odnesly společnosti PC servis KB, HAKO a Enter a Ing. Jan Hrdý. Večerní zábavy a moderování se ujal Lukáš Pavlásek, který rozhovory s vítězi pojal ve stylu Show Jana Krause. Hvězdný večer završila slepá degustace vín a kvalitních kubánských rumů.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Podmanivá světelná show zahájila konferenci

Cloudcamp 2017: Styl, elegance a cloud

16. 6. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Pražské Forum Karlín se stalo 7. června dějištěm třetího ročníku největší české a slovenské cloudové konference, kterou uspořádala společnost G2 server. Den nabitý informacemi o nejnovějších Čtěte více
Roman Knap a Libor Bouček při zahájení konference SAP Forum 2017

SAP Forum 2017: Ve jménu robotiky a oslav 25 let na českém trhu

7. 6. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: SAP)
Poslední květnový den patřil společnosti SAP, která uspořádala další ročník konference pro zákazníky a partnery SAP Forum 2017. V prostorách pražského Fóra Karlín se sešlo na 600 lidí, vystoupili tři Čtěte více

Infomatic: Digitalizace 2017

4. 5. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: Infomatic)
V brněnském hotelu Noem Arch se sešli 20. dubna partneři společnosti Infomatic na konferenci Digitalizace 2017. Čtěte více
Kdo se chtěl cítit skutečně jako VIP, mohl usednout se sklenkou sektu v limuzíně

100Mega Distribution ukázala, jak se „paří“

3. 5. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Konec dubna patřil partnerskému setkání 100Mega Distribution. Moravská partička si přivezla do vysočanského Stepu nejen slušnou produktovou výstavu, ale také názornou ukázku toho, jak se dělá party Čtěte více