SWS s hvězdami pod Sněžkou

15. 6. 2017. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Tradiční setkání Gold partnerů SWS se odehrálo na začátku června v Peci pod Sněžkou ve stylu hollywoodských, tedy „pecwoodských“ hvězd. Červený koberec a paparazzi v zádech dávali tušit, že jsou Gold partneři pro společnost SWS skutečnými VIP.

Pro návštěvníky byla přichystána nejen slavnostní atmosféra a skvělé počasí, ale také řada přednášek a prezentací, které probíhaly hned ve čtyřech sálech. Účast na přednáškách a aktivita se tentokrát cenila – partneři sbírali body za účast a odpolední aktivity – nejlepší sběrači byli nakonec odměněni hodnotnými cenami.

Prezentace společností Acer, APC, Brother, Canon, HP, Lenovo, Microsoft a Samsung měly společného jmenovatele – produktové novinky! V pátek dopoledne pokračovaly v přednáškách společnosti AOC a Philips, Asus, Logitech. Nechyběly ani workshopy a produktové výstavky, kde se návštěvníkům dostal dodatečný výklad od zástupců výrobců.

Počasí přálo i venkovním aktivitám – na čtvrteční odpoledne byla připravena řada doprovodných akcí, při kterých si mohli Gold partneři dosyta užít pobyt na čerstvém vzduchu. Odvážní a neohrožení se mohli vydat na Sněžku, k dispozici byla také bobová dráha nebo kurz golfu v nedalekém Grund Resortu Mladé Buky.

Ti, kteří byli přívalem nových informací na prezentacích příliš vyčerpáni, mohli využít možnost zabavit se přímo u hotelu Horizont. Připraveny zde byly nenáročné a oddychové disciplíny jako hod na panáka, bungee running, závody na autodráze, šipky, střelba ze vzduchovky, lukostřelba nebo jízda na segwayi.

Večer došlo k vyhlášení nejlepších Gold partnerů, ocenění si odnesly společnosti PC servis KB, HAKO a Enter a Ing. Jan Hrdý. Večerní zábavy a moderování se ujal Lukáš Pavlásek, který rozhovory s vítězi pojal ve stylu Show Jana Krause. Hvězdný večer završila slepá degustace vín a kvalitních kubánských rumů.

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Společenský večer DNS 2020

13. 2. 2020. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing, DNS)
Slovanský dům se stal 23. ledna opět dějištěm honosného Společenského večera, který uspořádala pro své partnery společnost DNS jakožto poděkování za spolupráci v uplynulém roce. Čtěte více

Setkání SWS již podevětatřicáté v Čejkovicích

18. 10. 2019. (redaktor: Jan Hanáček, zdroj: DCD Publishing)
Malebné městečko a místní zámeček v jihomoravských Čejkovicích již podevětatřicáté hostily distributorské setkání společnosti SWS. Účastníky z celé ČR sice během dne zprvu svlažilo vskutku podzimní počasí, ale později se znovu zahřáli během ochutnávek regionálních vín a bohatého programu. Čtěte více

COMPOS Distribution: Serverová konference

16. 10. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Společnost COMPOS Distribution uspořádala 9. října v prostorách vysočanského Clarion Congress Hotelu pátý ročník konference, jejímž hlavním tématem byly servery Supermicro. Své prezentace zde měli také zástupci společností Intel, Eset, Cisco a APC by Schneider Electric. Čtěte více

BlueStar a Innovative Solutions Show 2019

26. 3. 2019. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
V hotelu Holiday Inn na Vyšehradě se uskutečnilo 14. března první tuzemské setkání distributorské společnosti BlueStar určené českým a slovenským resellerům. Na akci se představili nejen zástupci společnosti BlueStar, ale prostor dostali také nejvýznamnější výrobci a současně partneři setkání, jako je Honeywell, Datalogic, ELO, Star a Zebra, jejichž produkty jsou součástí portfolia BlueStaru. Čtěte více