Společnost IBM ocenila nejlepší partnery roku 2018

8. 4. 2019. (redaktor: Jakub Špaček, zdroj: DCD Publishing)
Prostory proskleného baru Cloud 9 Sky Bar & Lounge zaplnili hosté pozvaní na slavnostní předávání cen pro nejlepší partnery roku 2018 společnosti IBM. Ta je z velké části závislá právě na aktivitě těchto partnerů a na jejich úspěších na trhu.

To potvrdila i generální ředitelka společnosti IBM pro Českou republiku a Slovensko Zuzana Kocmaníková. Ta všem přítomným poděkovala za spolupráci a ve zkratce i uvedla hospodářské výsledky společnosti IBM v globálním i lokálním měřítku. Nejdůležitější téma (kromě vyhlášení partnerů roku) pak přednesl Petr Leština, client IT architect ve společnosti IBM, který podrobně popsal příležitost ve formě akvizice Red Hatu. První informace o nákupu společnosti, která je aktivním členem open source komunity, pronikly na veřejnost už koncem října 2018. Dokončení celé akvizice bychom se mohli dočkat během druhého pololetí 2019. Celá akvizice tak znamená obrovskou příležitost jak pro samotnou IBM, tak i pro její partnery, kteří tak budou moci nabízet služby největšího světového poskytovatele hybridních cloudových řešení. Firmám tak budou moci nabídnout jedinou otevřenou cloudovou službu, která zpřístupní plné možnosti cloudu pro jejich byznys.

Následovalo vyhlašování partnerů uplynulého roku, které ukončilo oficiální část programu. Poté se mohli přítomní v prostorách baru občerstvit nejrůznějšími specialitami a užít si i příjemný hudební zážitek v podání přítomné houslistky.

Vyhlášení partneři roku 2018

IBM Analytics Partner roku 2018 – Sophia Solutions
IBM Integration Partner roku 2018 – ICZ
IBM Security Partner roku 2018 – Iseco.cz
IBM SaaS Partner roku 2018 – ITS
IBM ESA Partner roku 2018 – TSP Data
IBM Power Systems 2018 – Datasys
IBM Storage Systems 2018 – Impromat-computer
IBM Systems Projekt roku 2018 – Datera
IBM Software Partner roku 2018 – Autocont
IBM Partner roku 2018 – GC System

Štítky: 
ICZ, ISECO, TSP Data, AutoCont IPC, Datasys, IBM
Fotogalerie: 

Podobné články

Růst českého trhu bezpečnostních řešení nezastaví ani COVID-19

2. 12. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: IDC)
Obrat českého trhu bezpečnostních řešení v roce 2019 meziročně vzrostl o 8 % na bezmála 379 milionů dolarů (přibližně 8,3 miliardy Kč). Dvě třetiny z této hodnoty vygenerovalo poskytování služeb, desetinu prodej zařízení a necelou čtvrtinu dodávky softwaru. Predikce IDC pro rok 2020 hovoří o dalším bezmála 10% navýšení obratu. Čtěte více
Petr Janda, obchodní ředitel sekce Bezpečnost společnosti ICZ

ICZ: Petr Janda

15. 10. 2012. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: ICZ)
Obchodním ředitelem sekce Bezpečnost ve společnosti ICZ se stal 1. října 2012 Petr Janda. Na starost má další rozvoj aktivit a vyhledávání nových obchodních příležitostí v jedné z klíčových částí firmy. Přispěje tak k rozšíření jejích schopností pomáhat středním a velkým zákazníkům s náročnými úkoly, které souvisejí s narůstajícími bezpečnostními hrozbami v rozvinuté informační společnosti. Čtěte více