DNS Academy: Presales

27. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: DNS)
Distributor DNS uspořádal pro své obchodní partnery další ročník DNS Academy pro presales a konzultanty. Akce, jejíž program byl věnován bezpečnosti, kontejnerizaci, ochraně a dostupnosti dat, se konala 13. – 14. října v krásném prostředí hotelu Kouty.

Z portfolia Dell Technologies byly Jindřichem Vachatou (DNS) a Ondřejem Bajerem (Dell) prezentovány novinky ve storage řešeních PowerStore OS 3.0 a výhody 4. generace PowerMax 2500/8500 s OS10. Tomáš Včelička (DNS) pak představil novinky 16. generace serverů Dell PowerEdge. Vladimír Havelka (DNS) s Davidem Průšou (Dell) následně partnerům radili, jak na řešení Cyber Recovery.

Partneři se měli možnost seznámit také s novinkami z oblasti kybernetické bezpečnosti a automatizovaného penetračního testování firmy Pentera, které zajistil certifikovaný etický hacker Jan Nguyen (DNS). Detailnější informace o procesorech AMD a jejich optimálním využití sdělil zástupce AMD Krzysztof Luka. Užitečné byly také informace o správě a provozování služeb ve formě kontejnerů s produkty SUSE Rancher a Harvester v podání Marka Kolína (DNS) a Michala Schillera (DNS).

V neposlední řadě se účastníci prostřednictvím Dalibora Eliáše (DNS) a Ivety Pavlíkové (Vertiv) seznámili s produkty a řešeními do datových center od firmy Vertiv (Emerson), která je globálním partnerem Dellu.

Na večer byl pro obchodní partnery připraven zasloužený odpočinkový program s možností navštívení nádherné cedrové sauny s jezerem a vyhřívanými cedrovými sudy nebo si zahrát známé arkádové hry. To vše za doprovodu skvělých barmanů z Bugsy´s Baru.

Obrazová galerie:

Profilová karta firmy

DNS a.s.

DNS a.s.

Jsme distributorem s přidanou hodnotou (Value Added Distributor, neboli VAD). Naše služby pokrývají kompletní cyklus přípravy a realizace náročných IT projektů. Pomůžeme vám s celým procesem - od návrhu přes předprodejní podporu až po jeho samotnou realizaci. Spolehnout se na nás můžete také v oblastech jako jsou: poprodejní podpora, financování IT projektu, marketingové služby a IT vzdělávání, datová analytika, cloudové řešení na míru, IT security a další. V DNS klademe důraz na dokonalý zákaznický servis a individuální přístup ke každému projektu. Na českém trhu působíme od roku 1997.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Seyfor uzavřel spolupráci s Palo Alto Networks

28. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Palo Alto Networks)
Společnost Palo Alto Networks se stala partnerem firmy Seyfor, která tak může svým zákazníkům nabízet bezpečností nástroje další značky. Uplatnění najdou produkty Palo Alto Networks zejména v cloudu. Čtěte více

Dell PowerProtect Data Manager Appliance

23. 3. 2023. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DNS)
Organizace se potýkají s čím dál složitějším a náročnějším prostředím v důsledku kybernetických hrozeb, rozmanitosti cloudových aplikací a omezených zdrojů v kombinaci s neustále rostoucími objemy dat. Vzniká tak potřeba řešení, která jim umožní dosáhnout lepších výsledků s menším úsilím a nižšími náklady. Čtěte více

Výrobci posilují monitoring dodavatelského řetězce

23. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Infor)
Téměř polovina výrobních společností dotázaných v průzkumu zaměřeném na problematiku SCM společnosti Infor nedávno posílila investice do zvýšení odolnosti svých dodavatelských řetězců. Jak vyplývá z dotazování mezi britským výrobci, jedním z klíčových digitalizačních nástrojů se stává monitoring dodavatelského řetězce. Čtěte více

Dell rozšířil své bezpečnostní portfolio o nové služby a řešení

21. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Dell Technologies)
Společnost Dell Technologies představila nové bezpečnostní služby a řešení, které podnikům pomáhají chránit se před hrozbami, reagovat na útoky a zabezpečit koncová zařízení, systémy a cloudy. Čtěte více