Čejkovické setkání SWS po třicáté šesté

30. 4. 2018. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing)
Jarní distributorské setkání, které pořádá SWS tradičně v Čejkovicích, se uskutečnilo 19. dubna. Vydařilo se nejen počasí, ale také všechny přednášky, workshopy i doprovodný program.

Hezké počasí společně s opravdu bohatou nabídkou produktových výstavek opět přilákaly hojný počet resellerů. Ti měli skvělou příležitost načerpat nejen nové informace, ale také neopakovatelnou atmosféru zámeckého prostředí.

Nádvoří patřilo společnosti Samsung, která byla generálním partnerem 36. setkání SWS. Samsung se zde zaměřil zejména na gaming a pro návštěvníky v souladu s tím nachystal výstavku i doprovodný program v podobě herních klání – ti, kteří prokázali, že svým herním umem převyšují ostatní, mohli vyhrát luxusní herní monitor. A jelikož to v Samsungu myslí s gamingem vážně, přizvali si na pomoc samotného Mikoláše „Tukana“ Tučka. Pro ty, které hraní vyčerpalo, nachystal Samsung na nádvoří také pohoštění v podobě kávy a medovníku. V prostorách zámku měli kromě Samsungu základnu také výrobci, jako je LG nebo Crumpler. 

V podzámčí se svými produkty pochlubil Brother, Lenovo, Acer, AOC a Philips, Belkin, Asus, Wacom/Grandstream, Zyxel, Fujitsu či Microsoft. Přilehlou louku opanoval jako již tradičně Dell. O návštěvníky se starali jako o krále nejen organizátoři z SWS, ale také zástupci jednotlivých výrobců – vedle produktových výstavek se v podzámčí servírovaly hamburgery, kvalitní káva, klobásy nebo zákusky.

Součástí setkání byla také řada přednášek a seminářů, které probíhaly v průběhu celého dne paralelně na čtyřech místech na zámku (lovecký sál, bar, sklep, restaurace). Na tři desítky přednášek zúčastněných výrobců spojovalo stejné téma: novinky v produktovém portfoliu pro rok 2018. Hojnou účast na přednáškách podporovali také samotní výrobci, kteří dali účastníkům možnost odnést si hodnotné dárky: na přednášce Oki se soutěžilo o tiskárnu, u Canonu byla příležitost odnést si digitální zrcadlovku, u BenQ monitor a v podobném trendu pokračovali všichni výrobci. Také SWS odměňovala aktivní partnery – ti, kteří se zúčastnili deseti přednášek, si odnesli dvě vína od místních vinařů. Nechyběla ani velká produktová výstavka konaná v odpoledních hodinách v nedaleké Orlovně, kde vystavovalo více než 20 výrobců. 

Večerní program zahájil Stanislav Skalička z SWS, kterému sekundovala Klára Kubíčková ze Samsungu. Došlo na slosování tomboly (hrálo se například o monitory, tiskárny, smartphone a řadu dalších cen), na které navázalo tradiční večerní veselí a raut na zámku. Ve sklepních prostorách se pak předvedla cimbálovka Olina, na hlavním pódiu na nádvoří koncertovala skupina L.A. Sunday.

Štítky: 
SWS
Fotogalerie: 

Podobné články

SWS získala mezinárodní ratingové hodnocení D&B Top Rating

24. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: SWS)
Společnost SWS získala mezinárodně uznávané ratingové hodnocení D&B Top Rating, což je vedle hodnoceni AAA – ČEKIA Stability Award již druhé velmi významné prestižní ocenění firmy. Čtěte více
Vlevo Jiří Karhánek (SWS) a vpravo Lukáš Jírový (Microsoft)

SWS s Microsoftem, Huawei a HP ve Žlutých lázních

22. 5. 2013. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
SWS pozvala svoje partnery na celodenní setkání, opět symbolicky do Žlutých lázní na Vltavě. Čtěte více
Účastníci netrpělivě očekávají začátek přednášky. Na mnoho z nich se s místem nedostalo.

SWS a ABBA v Čejkovicích

3. 5. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
Za takřka letního počasí se v areálu čejkovického zámku konalo 26. setkání partnerů SWS. Zatímco na slunci se relaxovalo, v příjemně chladných prostorách zámku probíhala partnerská školení. Čtěte více

On Networks v distribuci AT Computers a SWS

28. 2. 2013. (redaktor: Pavel Gregor, zdroj: On Networks a DCD Publishing)
Na český a slovenský trh vstoupila společnost On Networks, dodavatel síťových produktů pro koncové uživatele a malé firmy. U kterých distributorů jsou v nabídce a co konkrétně můžete prodávat? Čtěte více