Brněnská 100Mega Show IT

19. 4. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Společnost 100Mega Distribution tentokrát uspořádala svůj tradiční dealerský den v brněnském hotelu Bobycentrum. Distributor spolu se svými partnery zákazníkům opět nabídl bohatý program plný práce i zábavy.

Show úvodní prezentací odstartovali představitelé 100Mega Distribution ve složení Martin Zavřel (generální ředitel), David Petrovič (obchodní ředitel) a Petr Štefánek (marketingový ředitel). Mezi to nejdůležitější, co zde zaznělo, patřily informace o akvizici VAD distributora ASM a nových značkách v nabídce (například Rapoo). V následujícím přednáškovém bloku partneři získali i aktuální informace o počítačích z „vlastních dílen“ HAL3000.

Generální partner akce, společnost Dell, si kromě své „tuzexové“ produktové výstavky přichystala také prezentaci, během které se pochlubila výročím deseti let partnerského prodeje, na kterém se výrazně podílela právě společnosti 100Mega Distribution (která v minulých dnech získala od Dell EMC ocenění „Distributor roku“). Dále se zástupci společnosti Dell, Stanislav Hájek a Petr Zajíček, resellerům pochlubili také novinkami z oblasti marketingu a produktového portfolia.

V průběhu dne se postupně konaly přednášky firem BenQ, Epson, Brother, HP, MSI, Rapoo, Samsung, Microsoft a Dahua. Celý den byl zákazníkům k dispozici samozřejmě také výstavní sál, kde si bylo možné prohlédnout a vyzkoušet produkty značek Akasa, AverMedia, BenQ, Brother, Dahua, Dell, Epson, FSP, Genius, HAL3000, HP, LG, MSI, Samsung, Strong, Umax a řady dalších. Kromě nejnovějších produktů zde měli zástupci jednotlivých výrobců pro hosty připraveny i nejrůznější specialitky.

Večerní program, původně slibující i účast takových hvězd, jako jsou Michal David, Kabát, Karel Gott, Maxim Turbulenc, Dalibor Janda nebo Haidi Janků, kteří se nakonec z různých důvodů nemohli dostavit, však všechny přítomné nadchl i tak, protože, jak jistě sami uznáte, náhrada byla více než adekvátní – večer nastartovali Hamleti v čele s Daliborem Gondíkem a následně se „taktovky“ ujal Leoš Mareš.

Štítky: 
100Mega Distribution, Akasa, Aver Information, BenQ, Dahua, Dell EMC, Epson, Genius, HAL3000, Humax, LG Electronics, Microsoft, MSI, Samsung, Strong
Fotogalerie: