Acer pro partnery s nejtenčím notebookem S7

30. 10. 2012. (redaktor: Richard Voigts, zdroj: DCD Publishing)
Na setkání s Acerem přijelo k Jihlavě téměř 150 partnerů, kteří byli seznámeni se strategií, partnerským Acer Synergy Programem a nabídkou aktuálních produktů, kterým vévodí nejtenčí notebook na světě (11 mm), model S7.
Účastníci dealerského setkání Acer - včetně distributorů, Intelu a Microsoftu

Poté, co Tomáš Čech uvedl obchodní výsledky Aceru, který je u v Česku a na Slovensku stále nejprodávanější značkou notebooků a PC, přednesl Vít Urban partnerský program Aceru, který vychází ze vzájemných očekávání prodejců i výrobce. Acer Synergy Program důsledně naplňuje nepřímý obchodní model a zajištění profitu resellerů. Je motivující, čím více bude chtít partner spolupracovat, tím větší podporu od Aceru dostane.

Partnerský program Aceru

Přáním prodejců je přirozená poptávka zákazníků po značce, jednoduchost a profitabilní spolupráce.

Acer přání prodejců naplňuje největší instalovanou bází, přímým profitem bez komplikovaných zpětných rabatů a dedikovanými produkty s vysokým přímým profitem.

Očekáváním Aceru jsou loajalita, sortiment na prodejně, znalost (minimálně) jeden proškolený pracovník Acer Sales Expert.

Autorizace Acer dává v několika kategoriích – Acer Point (pro partnera s prodejnou a výlohou), dalšími jsou Synergy Silver (prodej do SOHO a pro menší prodejce), Synergy Gold (prodej do SMB a pro střední prodejce), Synergy Platinum (pro středně velký až velký komerční segment, VARy, systémové integrátory a korporátní dodavatele).

Nově vznikající a poměrně mohutný trh tvoří školy, od základních přes střední až po vysoké. Pro ně má Acer certifikaci Education Center. Pro podporu prodeje do škol Acer dodává zdarma do češtiny lokalizovaný software pro řízení výuky. Je vybaven moduly pro monitorování a ovládání (řízení výuky, náhled na obrazovky studentů v reálném čase, omezení přístupu k internetu a tiskárnám, omezení spuštění souborů), kontrolu znalostí, testování, odesílání a sbírání testů a úkolů, a modulem pro rychlý průzkum a hlasování.

Prezentace všech kategorií produktů

Acer během celodenního setkání s dealery prezentoval všechny kategorie – profesionální notebooky a příslušenství, profesionální počítače, domácí a profesionální počítače, tablet PC, LCD monitory a projektory. Hvězdou byl nejtenčí ultrabook na světě (11 mm), model S7 s víkem komplet z gorilla glas. Přednášky Aceru doplnili kolegové z Microsoftu o Windows 8 a Intelu o dotykové ultrabooky.

Večerní program

Po vylosování cen soutěže o aktivní prodejce patřil večer adrenalinu – bagrům, jízdě na čtyřkolkách, v buggy a v BVP (bojovém vozidle pěchoty).

Štítky: 
Fotogalerie: 

Podobné články

Prezentace novinek Aceru

Trocha studia s Acerem

20. 6. 2013. (redaktor: Štěpán Feik, zdroj: DCD Publishing)
V Resortu sv. Kateřina se konalo setkání Acer Synergy meeting. Partnerům byly představeny aktuální produktové novinky v portfoliu společností Acer a Intel. Čtěte více

Virtual DJ zdarma k dotykovým produktům Acer

13. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Acer)
Zákazníci s dotykovým zařízením Acer s Windows 8 dostanou zdarma software Virtual DJ Acer Edition. Software je dostupný ke stažení v případě, že si zákazník koupí a zaregistruje produkt od společnosti Acer po 1. květnu 2013. Čtěte více
Acer Iconia W3

Acer: tablet Iconia W3

6. 6. 2013. (redaktor: Petra Piscová, zdroj: Acer)
Acer představil model Iconia W3, první 8,1" tablet s operačním systémem Windows 8. Má schopnosti klasického počítače, přitom není problém jej držet v jedné ruce. Má předinstalován balík Microsoft Office 2013 pro studenty a domácnosti v hodnotě 3 500 korun, ke kterému již není nutné cokoliv dokupovat. Čtěte více
Acer Iconia B1-710

Acer: tablety Iconia B1-710 a Iconia B1-711

26. 5. 2013. (redaktor: František Doupal, zdroj: Acer)
Acer představil druhou generaci tabletů Iconia B1 s inovovaným designem, vyšším výkonem a možností připojení k 3G síti. Iconia B1 je vhodnou volbou pro děti, mladé a začínající uživatele. Čtěte více