SODAT: Jan Vobruba

6. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sodat)
Pozici výkonného ředitele ve společnosti SODAT od října 2017 zastává Jan Vobruba, který dříve působil například v Kerio Technologies. Hlavním úkolem Jana Vobruby pro nejbližší měsíce je akcelerace vývoje a prodejní strategie nových produktů.
Jan Vobruba, výkonný ředitel společnosti SODAT

SODAT se dosud soustředil především na šifrování dat a monitoring chování uživatelů. Během posledních měsíců ovšem intenzivně pracuje na vývoji nových cybersecurity produktů pro rychlou analýzu dat o chování uživatelů (UEBA), a to s využitím technik machine learningu a umělé inteligence.

„Chceme nabídnout unikátní bezpečnostní produkty pro středně velké zákazníky,“ nastínil Jan Vobruba. „Do konce roku bych chtěl akcelerovat vývoj nových produktů SODAT Analytics a SODAT Protection a současně vytvořit úspěšnou GoToMarket strategii.“ Zkušenosti Jan Vobruba získával ve společnostech Ness, Datasys a hlavně Kerio Technologies, jejíž úspěch by chtěl zopakovat i s firmou SODAT.

Štítky: 

Podobné články

Téměř 80 % firem se už setkalo se ztrátou nebo krádeží dat

6. 2. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sodat)
V květnu vejde v platnost nové nařízení EU o ochraně osobních údajů. Pro mnoho společností to znamená investice do opatření, které ochranu dat zajistí. Podle průzkumu, který koncem roku provedla společnost SODAT, plánuje změny v souvislosti s GDPR provést až 84,6 % dotázaných firem. Většina z nich se totiž s incidentem ztráty nebo krádeže dat už setkala. Čtěte více