Personální agendu v TTC Marconi vede Soňa Kašparová

24. 5. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TTC Marconi)
Vedení TTC Marconi, systémového integrátora a dodavatele informačních technologií posílila Soňa Kašparová, která má ze své pozice na starosti personální agendu pro TTC Marconi a TTC Telekomunikace v České republice i na Slovensku.

Soňa Kašparová bude při nastavování personální strategie spolupracovat s vedením obou společností i celé skupiny TTC.

V oblasti řízení lidských zdrojů působí Soňa Kašparová více než 20 let, a to hlavně v IT společnostech. Do TTC Marconi přišla z českého herního vývojářského studia Geewa, kde z pozice personální ředitelky zastřešovala veškeré HR procesy a office management.

„Soňa k nám přichází v důležitém období, kdy se nám daří nejenom rozvíjet stávající zakázky a projekty, ale zaměřujeme se i na nové tržní segmenty a další rozvoj technologií. Více než kdy jindy je tak pro nás klíčový nábor nových expertů a také rozšiřování programů pro talentované absolventy, se kterými chceme cíleněji pracovat. Proto se Soňa nyní bude soustředit zejména na oblast employer brandingu, posilování angažovanosti našich zaměstnanců a nastavení procesů, které nám zajistí hladké propojení HR s byznysem,“ uvedl Ondřej Havlík, výkonný ředitel TTC MARCONI.

Štítky: 
TTC Marconi, TTC Telekomunikace

Podobné články

Výkonným ředitelem TTC MARCONI pro Českou republiku se stal Ondřej Havlík

25. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: TTC MARCONI)
Česká pobočka TTC MARCONI má nového výkonného ředitele. S platností od začátku roku se jím stal dosavadní šéf pro strategický rozvoj Ondřej Havlík, který ve firmě působí třetím rokem. Čtěte více

TTC MARCONI dokončilo akvizici slovenské IT společnosti ReFoMa

16. 12. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: TTC Marconi)
Česká telekomunikační společnost TTC MARCONI dokončila akvizici slovenské společnosti ReFoMa. Ta se stane stoprocentní dceřinou společností slovenské pobočky TTC MARCONI. Čtěte více