Obchodním ředitelem iBusiness Thein se stal Matyáš Rezek

5. 6. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: iBusiness Thein)
Společnost iBusiness Thein letos roste a na pozici nového obchodního ředitele přivítala Matyáše Rezka, který do vedení obchodního týmu přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti obchodu i hluboké znalosti Apple technologií. Ve své nové funkci se postará o činnosti zahrnující komplexní strategii i následné vykonávání obchodních záměrů.

Matyáš Rezek přichází ze společnosti iSTYLE CZ, kde od roku 2015 zastával různé vedoucí pozice. Pod jeho vedením se firma obchodně soustředila nejen na dodávku produktů, ale také na jejich integraci s firemními sítěmi či podnikovými aplikacemi.

Rezek ve funkci nahradil dosavadního obchodního ředitele, Petra Kubíčka, který pro společnost bude dále příležitostně pracovat jako konzultant.

„S iBusiness Thein sdílíme podobné hodnoty, a proto jsem opravdu rád, že se mohu podílet na dalším růstu. Rád bych pokračoval především v intenzivní spolupráci s technickým týmem, díky které můžeme firmám nabídnout plnohodnotné řešení systémové integrace Apple platformy prakticky do jakéhokoliv prostředí,“uvedl Matyáš Rezek ke svému příchodu do společnosti a doplnil: „Zaměřit se chci také na další rozvoj obchodní strategie, zlepšení zákaznických služeb, optimalizaci prodejních kanálů a budování pevných partnerství.”

Tržby za zboží a služby společnosti iBusiness Thein překročily v prvním čtvrtletí tohoto roku 100 milionů korun. Firma nedávno také oznámila dobudování silného technického týmu a spuštění zákaznického portálu.

Štítky: 

Podobné články

Český servis se po dokončení transformace přejmenovává na iBusiness Thein

31. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: iBusiness Thein)
Společnost Český servis, spadající do investiční skupiny Thein Tomáše Budníka, pokračuje ve své transformaci a v souvislosti s novým zaměřením se definitivně přejmenovává na iBusiness Thein. Čtěte více

Projekt Mac@Dev si dává za cíl zvýšit počty Maců mezi českými vývojáři

4. 10. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: iBusiness Thein)
Společnost iBusiness Thein představila projekt Mac@Dev, jehož cílem je zvýšení počtu uživatelů počítačů Apple Mac v prostředí českých vývojářských týmů a firem – a to na trojnásobek v porovnání s dneškem. Čtěte více