Michaela Košatková vede HR v TTC MARCONI

18. 6. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: TTC Marconi)
Personální manažerkou TTC MARCONI se od začátku června stává Michaela Košatková. Jako členka vrcholového vedení zodpovídá za celou oblast náboru a rozvoje lidí v TTC MARCONI i jejích dceřiných společnostech.

„Michaela přichází do TTC MARCONI v důležitém období. Patříme mezi nejvýznamnější středoevropské dodavatele telekomunikačních a bezpečnostních řešení pro kritickou infrastrukturu a tuto pozici chceme i nadále aktivně posilovat. Pracujeme nyní na několika významných akvizicích, které nám pomohou v dalším dlouhodobém růstu naší společnosti. Komunikace a práce s lidmi jsou naprosto nezbytné pro úspěšné zvládnutí těchto akvizic. Věřím, že nám Michaela svými znalostmi a zkušenostmi může k dosažení tohoto cíle výrazně pomoci,“ uvedl Josef Šelepa, jednatel společnosti TTC MARCONI.

Michaela se v oblasti personalistiky a lidských zdrojů pohybuje již přes 20 let. Do TTC MARCONI přišla z firmy NEXTCLINICS GROUP, kde působila na pozici HR Business Partner. Mezi její předchozí zaměstnavatele patří také společnosti B. Braun Group, Hornbach Baumarkt CS a Jan Becher – Karlovarská Becherovka. Je absolventkou Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kde vystudovala obory Personální management a Vzdělávání dospělých.

Štítky: 
TTC Marconi