Jiří Tobola je novým šéfem Logmanageru

29. 4. 2024. (redaktor: František Doupal, zdroj: Logmanager)
Česká technologická firma Logmanager posiluje vedení. Na nově vytvořenou pozici výkonného ředitele (CEO) nastoupil Jiří Tobola. Petr Skořepa pokračuje jako provozní ředitel (COO). Jejich společným úkolem bude naplnění nové strategie firmy, jejímž cílem je expanze české jedničky na poli log managementu a SIEM do zahraničí.

Logmanager ve střední Evropě používá více než 300 středních a velkých firem a organizací. Těm pomáhá zvýšit bezpečnost IT prostředí pomocí uceleného dohledu nad efektivitou infrastruktury, odhalováním příčin problémů a zrychlením reakce na incidenty.

Od spojení dvou silných osobností, zkušeného veterána Petra Skořepy, a o generaci mladšího Jiřího Toboly, si Logmanager slibuje synergii osvědčeného know-how s novými impulzy, která podpoří růst firmy.

Jiří Tobola je spoluzakladatelem a bývalým ředitelem společnosti Flowmon Networks. Té se jako jednomu z vůbec prvních spin-offů v Česku podařilo přetavit univerzitní technologii v globální produkt. Poté, co Flowmon úspěšně provedl akvizicí globálním hráčem Kemp Technologies a následně Progress Software, se Tobola stal mentorem začínajících firem v Jihomoravském inovačním centru.

„Nejvíce mě na Logmanageru nadchla energie celého týmu a rychlost, jakou získal 300 zákazníků ve střední Evropě. S připravovanou novou generací produktu, správným marketingem a posíleným týmem máme na to hrát významnou roli i dál za hranicemi,” okomentoval Tobola svůj nástup na pozici CEO.

Petr Skořepa bude jako provozní ředitel (COO) nadále zodpovědný za partnerský kanál, procesy a udržování efektivního chodu firmy. Zaměří se též na zkvalitňování obchodní podpory a komunikace směrem k partnerům i zákazníkům.

„Chtěl bych poděkovat zákazníkům a partnerům, kteří do nás vložili důvěru, a také celému našemu týmu za jejich odhodlání a energii. Jsem obrovsky hrdý na výsledky, kterých Logmanager během osmi let dosáhl. Jurovy zkušenosti nám pomohou naplnit potenciál v zahraničí a zároveň si udržet pozici spolehlivého partnera pro stávající partnery a zákazníky,” uzavřel Petr Skořepa.

Štítky: