Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem Inventi

26. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Inventi)
Didier Schapiro v dubnu posílil vrcholový management technologické a konzultační softwarové společnosti Inventi. V roli CSO vystřídá zakladatele společnosti Jana Kašturu, který pozici dočasně zastával.

Didier Schapiro je expertem na mezinárodní obchod s dlouhodobými zkušenostmi na evropských trzích. Posledních 25 let zastával seniorní exekutivní role ve významných evropských společnostech a také založil úspěšnou konzultační společnost v oblasti business developmentu a obchodních strategií aktivní ve 42 zemích.

„V Inventi budu zodpovědný za akceleraci našich obchodních aktivit v zahraničí a současně posílení naší pozice v Česku. Pandemická krize nutí naše zákazníky urychlit projekty digitální transformace zejména v oblastech e-commerce, logistiky, telematiky a fintech,” vysvětlil Didier Schapiro, nový CSO.

„Didier naváže na naše úspěšné obchodní aktivity. Jen loni jsme dosáhli obratu téměř 300 milionů korun a 60 procent z něj bylo realizováno v zahraničí. Naším cílem je rozšířit přítomnost Inventi v západní Evropě, ale nezapomínáme ani na naše zákazníky v Česku. Posílení týmu o tak zkušeného člověka, jakým Didier bezesporu je, jsme učinili další krok směrem k naší vizi tvořit software na světové úrovni,” doplnil Petr Háka, CEO Inventi.

Didier je absolventem Montpellier Business School a Harvard Kennedy School of Government. Je členem týmu Google High Performance Coaching a mentorem evropského akcelerátoru Google for Startups.

Štítky: