ATC obměnilo složení týmu X-Play

30. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers obměnila svůj X-Play tým, který se stará o rozvoj gamingu. Ten navíc aktuálně chystá celou řadu novinek.

O komplexní správu prodejní sítě X-Play se nově stará business development managerka Jolanta Žemličková (zemlickova@atcomp.cz), která na této pozici nahrazuje Jaromíra Rozsívala. Reselleři už ji mohli vidět na X-Play setkání, případně je osobně navštívila v jejich prodejnách.

Systémová nastavení, pod čímž si můžeme představit správu webu X-Play, tvorbu letáků a mailingů či podporu prodejen při zajištění polepů či stojanů na produkty, má na starosti Nikol Wernerová (wernerova@atcomp.cz).

Ohledně herních elektronických licencí (ESD) se můžete obracet na Kristýnu Hlavicovou (hlavicova@atcomp.cz), která není v ATC žádným nováčkem a komplexní podporu ESD, tedy online i na prodejnách, poskytuje již čtvrtým rokem.

Štítky: 

Profilová karta firmy

AT Computers a.s.

AT Computers a.s.

S ročním obratem 30,4 miliard CZK jsme největším českým distributorem zboží a služeb v oblasti výpočetní techniky a telekomunikací. Zároveň jsme největším českým výrobcem osobních počítačů. Působíme také na Slovensku prostřednictvím sesterské firmy AT Computer. Jsme součástí polské skupiny AB, která je kótována na Varšavské burze, společné tvoříme největší distribuční holding středoevropského regionu a jsme v desítce největší firem v Evropě. Jsme Vám nablízku v 7 městech – Ostravě, Praze, Brně, Bratislavě, Žilině, Varšavě a Wroclavi.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

AT Computers uvedla na trh unikátní X-Diablo Double

21. 10. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Už od pohledu jde o raritu, která na československém trhu nemá obdobu – jde o dva nezávislé, samostatně spustitelné počítače v jedné case. ATC má zatím v nabídce dvě verze – první pod názvem X-Diablo Double Gaming + Stream s rozdílnými konfiguracemi obou částí a druhou verzi pod názvem X-Diablo Double Double, kde mají obě části stejnou výbavu. Čtěte více

Herní projekt X-Play se rozjíždí i na Slovensku

26. 5. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Společnost AT Computers dále rozšiřuje své působení v oblasti herního odvětví – herní projekt X-Play tento týden proniká i na slovenský trh. Exkluzivitu na spolupráci v tomto projektu již dostaly první slovenské prodejny. Čtěte více

Herní PC X-Diablo od AT Computers s novým vzhledem

13. 4. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
Herní počítače X-Diablo distributora AT Computers získaly nový vzhled v podobě pěti originálních polepů. Čtěte více

"Herní" síť X-Play společnosti AT Computers má v ČR 70 prodejen

8. 3. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: AT Computers)
AT Computers posiluje své působení v herním odvětví – na projekt X-Play lze v současné chvíli narazit již v 70 prodejnách. Největší zastoupení mají prodejny v moravskoslezském a olomouckém kraji, nacházejí se však i v dalších regionech ČR. Síť má navíc otevřené dveře i pro nové partnery. Čtěte více