Alena Řezníčková territory managerkou společnosti Greycortex

13. 1. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: Greycortex)
Alena Řezníčková se stala od ledna 2020 novou territory managerkou společnosti Greycortex pro Českou republiku a Slovensko. Řezníčková, která se v oblasti IT bezpečnosti pohybuje od roku 1992, pro Greycortex v posledních měsících pracovala jako externí konzultantka.

Během své kariéry Alena Řezníčková prošla řadou českých i mezinárodních firem včetně AEC, Asseco Central Europe, PCS, Anect, McAfee nebo Intel Czech Tradings.

„V průběhu spolupráce se společností Greycortexjsem si ověřila, že produkt Mendel pro bezpečnostní monitoring sítí je unikátním řešení s velkým potenciálem. Vývoji a podpoře se věnuje technicky odborný a lidsky vynikající tým. U zákazníků se po prvním seznámení s produktem setkáváme s efektem prozření, co vše se děje uvnitř jejich IT infrastruktury, což je fascinující. Klienti oceňují možnost spolupodílet se na diskusi nad road mapou a rozvojem řešení. Svou úlohu nyní spatřuji především ve dvou oblastech: posílení partnerského kanálu a rozšíření sítě partnerů se specializací na celý životní cyklus řízení bezpečnosti, a dále využití zkušeností a potřeb zákazníků pro další rozvoj našich řešení,“ řekla Alena Řezníčková.

„Alena má dlouholeté zkušenosti s řešeními pro kybernetickou bezpečnost i s řízením obchodních týmů. V předchozích pozicích, především jako country manažerce světové společnosti McAfee (posléze Intel) se jí dařilo budovat vzájemně důvěryhodné partnerské vztahy s technologickými společnostmi v České republice a na Slovensku. Pozitivně vnímám její zapojení do aktivit české pobočky asociace AFCEA a dlouholeté vztahy s klíčovými osobnostmi IT bezpečnosti,“ dodal ředitel společnosti GreycortexPetr Chaloupka.

Štítky: 

Podobné články

Konference Greycortex Day představila řešení pro kybernetickou bezpečnost

1. 11. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Greycortex)
Greycortex, dodavatel nástroje pro analýzu síťového provozu MENDEL, uspořádala 24. října 2019 v pražském hotelu Angelo historicky první konferenci společnosti pod názvem Greycortex Day. Na konferenci zazněly aktuální informace týkající se současné situace na poli kybernetické bezpečnosti, procesní a právní stránky monitoringu síťového provozu. Čtěte více

Greycortex rozšířil Eset Technologickou alianci

1. 9. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eset)
Firma Greycortex je poskytovatelem nástrojů pro zabezpečení firemních sítí a Eset díky tomu může rozšířit své portfolio o pokročilé řešení ochrany sítí a monitoring síťového provozu Mendel. Čtěte více