Zebra Technologies představila novou generaci inteligentních tiskáren

4. 12. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zebra Technologies)
Společnost Zebra Technologies uvedla na trh novou generaci termotransferových stolních i mobilních tiskáren přesně 35 let poté, kdy byla veřejnosti představena její první tiskárna čárových kódů „Zebra Printer”. Tiskárny disponují sadou aplikací a nástrojů Print DNA.

Nové termotransferové stolní tiskárny ZD420/ZD620 a mobilní tiskárny řady ZQ320 spolu s technologií Print DNA pomáhají společnostem analyzovat a optimalizovat nastavení a výkon tiskových zařízení v reálném čase tak, aby poskytovaly nejen tiskové výstupy té nejvyšší kvality, ale také aby byly integrovatelné do již existující sítě tiskových zařízení a zároveň byly uživatelsky co nejpřívětivější.

Klíčové vlastnosti:

  • Zebra Technologies nabízí zákazníkům řadu moderních programů pod označením DNA. Mezi ně se řadí také Print DNA, program tvořený softwarem a sadou nástrojů vedoucích k celkové přehlednosti, vyšší produktivitě a snadné správě zařízení, čímž umožňuje klientům využívat produkty na maximum.  Základním prvkem programu Print DNA je inteligentní operační systém Link-OS.
  • Program Print DNA přináší podnikům snadnou instalaci a integraci nové řady moderních tiskáren do již existující sítě tiskových zařízení, jednoduché zapojení moderních technologií a díky cloudovému propojení představuje řešení na klíč, které lze dále rozvíjet.
  • Termotransferové tiskárny ZD420 a ZD620 jsou navrženy s ohledem na snadné použití. Uplatnění naleznou například v oblasti maloobchodu, výroby i zdravotnictví. Tiskárny se také vyznačují výbornou konektivitou do sítě již existujících zařízení.
  • Modely ZD420 a ZD620 jsou uživatelsky přívětivé a disponují LED ikonami, které informují o stavu zařízení. Tiskárna ZD620 je vybavena rozhraním s klávesnicí a barevným displejem.
  • Mobilní tiskárny řady ZQ320 umožňují tisk štítků s možností bezdrátového připojení. Jsou vybaveny moderními bateriemi a uplatnění nachází jak v maloobchodě, tak i v logistice a přepravě, výrobě, a dokonce i ve veřejném sektoru.
  • Zařízení ZQ320 disponují řešením Bluetooth Printer Management, které patří mezi výše zmíněné DNA programy společnosti Zebra. Bluetooth Printer Management zaručuje aktualizaci a monitorování tiskových zařízení a také efektivní odstraňování případných problémů.

„Díky uvedení první tiskárny čárových kódů na trh v roce 1982 umožnila Zebra Technologies snadnou identifikaci a zpřehlednění fyzických aktiv podniků, což jsou dva základní stavební kameny dnešní digitální revoluce. Zebra stále rozvíjí investice do oblasti inteligentního tisku a mobilních počítačů, aby pomohla firmám zvýšit přehlednost provozních operací a jejich produktivitu,“ uvedl Keith LeFebvre, viceprezident pro vývoj a management produktů a řešení divize tiskových zařízení v Zebra Technologies.

Štítky: 

Podobné články

Epson: multifunkce WorkForce Pro WF-C5790DWF

21. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Epson)
Společnost Epson představila nejnovější řadu zařízení WorkForce Pro, v jejímž čele stojí model WF-C5790DWF. Tiskárny jsou vhodné pro malé pracovní skupiny a k jejich výhodám patří rychlé vytištění Čtěte více

eD system distributorem Sharp

16. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: eD' system Czech)
S příchodem nového roku se eD system Czech system stal jediným českým a slovenským oficiálním distributorem panelů a tiskáren značky Sharp. Čtěte více

Canon: tiskárny Pixma TS205 a TS305

13. 1. 2018. (redaktor: František Doupal, zdroj: Canon)
Canon představil tiskárny TS205 a TS305 z produktové řady Pixma. Oba modely jsou vhodné pro domácí uživatele a studenty, kteří ocení kompaktní rozměry, funkční možnosti, nabídku připojení i nízkou Čtěte více

HP Inc. dokončilo akvizici divize tiskáren společnosti Samsung

6. 11. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Společnost HP Inc. dokončila akvizici divize tiskáren společnosti Samsung, za kterou vyplatila 1,05 miliardy amerických dolarů. HP se spojením otvírají nové příležitosti na trhu podnikových A3 Čtěte více