Webináře Cisco – poznejte novinky ve Wi-Fi a switchingu pro malé firmy

2. 10. 2020. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: Cisco)
Přijměte pozvání na praktické webináře, které vám budou průvodcem v portfoliu Wi-Fi a switching produktů společnosti Cisco určených malým a středním podnikům. Seznámíte se s nimi od jejich vybalení, přes konfiguraci a přehled funkcí až po vytvoření funkční sítě.

Série webinářů poskytne praktické rady a tipy resellerům, kteří se zaměřují na malé a střední podniky.

Na webináři, který se koná 7. 10., se podrobně podíváte na Wi-Fi řešení Meraki Go a Cisco Business. Kromě podrobné znalosti těchto řešení a jejich implementace získáte na webináři i prodejní argumenty a rady, jak technologii úspěšně představit zákazníkům. Meraki Go je nejjednodušší síťové řešení pro malé podniky, které lze snadno spravovat pomocí intuitivní mobilní aplikace – kromě samotných produktů tak můžete svým zákazníkům nabídnout i službu jejich vzdálené správy. Pro větší firmy je pak určeno zcela nové portfolio Cisco Business.

Další webinář, který se koná 14. 10., vás seznámí s novými switchi pro malé a střední firmy Cisco Business 250 a 350. Prozkoumáte jejich klíčové vlastnosti včetně nového nástroje Cisco Business Dashboard pro snadnou on-premise i cloudovou centrální správu síťových zařízení. „Probrány a ukázány budou možnosti konfigurace a správy, jako je například nastavení limitu využití dat, upřednostňování klientů nebo aplikací, blokování nevhodných webů, nastavení hostovské sítě nebo integrace rozšířené security. Dozvíte se nejen, jaké mají vlastnosti, ale i jak je nasadit,“ popisuje, na co se můžete těšit, Jan Krška, který vás webináři bude provázet.

Obě akce jsou součástí série webinářů určených pro partnery společnosti Cisco, která pokrývá řešení pro malé a střední podniky. Cisco totiž přebudovává své portfolio SMB produktů, a do toho segmentu přináší kvalitu a technologickou úroveň, na kterou jsou firmy zvyklé spíše v enterprise segmentu, a to za cenu srovnatelnou s konkurencí. Ve webinářích se tak postupně seznámíte se všemi SMB novinkami a získáte informace, které vám pomohou uspět při prodeji.

Podobné články

Rozšiřte své znalosti a dovednosti s webináři Sophos

1. 6. 2016. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Společnost Sophos připravila na léto exkluzivní seriál živě přenášených produktových webinářů. Během šesti hodinových seminářů v českém jazyce se seznámíte s výhodami produktů Sophos a naučíte se nejdůležitější argumenty, které jsou důležité pro úspěch u koncových zákazníků. Čtěte více