Eaton uvádí další sérii školení Eaton Online Tour 2022

25. 1. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Společnost Eaton odstartovala novou sérii odborných školení formou populárních živých webcastů. Letošní ročník Eaton Online Tour naváže na předešlá školení a nabídne účastníkům odbornější témata. Celkem dvanáct školení probíhá v termínech od 11. ledna do 14. června 2022.

Všechna školení jsou zcela zdarma a bez registrace, stačí se v daný čas připojit. Živé webcasty, které můžete sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře, budou probíhat vždy od 13 hodin.

Interaktivní odborně-technická školení jsou určena pro konstruktéry, projektanty a elektrikáře, kteří v jejich rámci poznají novinky z produktového portfolia společnosti Eaton. Účastníci budou mít možnost získat hlubší odborné vědomosti o technických vlastnostech, zapojení, konfiguracích a aplikacích systémů a produktů společnosti Eaton. „Loňský rok nám ukázal, že obliba našich webcastů roste a že jsou vyžadovanou formou dalšího vzdělávání odborníků. V roce 2021 se našich školení zúčastnilo více než 5000,“ řekl Ing. Lukáš Matějíček, Manažer marketingu pro ČR a SROV. „Letos jsme kromě technických témat z rodiny produktů Eaton zahrnuli i odbornou přednášku, která se bude věnovat normám a legislativě a kterou povede přední odborník na tuto tematiku Karel Dvořáček,“ uvedl Lukáš Matějíček.

Červnová přednáška nezávislého odborníka Karla Dvořáčka, který je předsedou „Technické normalizační komise“ (TNK) č. 22 pro elektrotechniku, bude určitě jedním z nejočekávanějších bodů programu. Zaměří se na dotazy účastníků, které se týkající norem a dalších témat, kterými se zabývá v rámci svého působení v Česká komoře autorizovaných inženýrů a techniků. Další odborná témata, která povedou produktoví specialisté společnosti Eaton, budou zahrnovat přehled PLC a dotykových panelů, typově ověřené rozváděče xEnergy Light do 1600 A, monitoring a ovládání autonomních svítidel pomocí CG Line+, pojistky a pojistkové systémy Bussmann, přístroje se svorkami Push-in - spouštěče, stykače a další nabídka přístrojů, centrální bateriový systém DualGuard-S pro nouzové osvětlení, nová nabídka přístrojů rozšiřujících možnosti programovatelného relé easyE4, záložní zdroje UPS, signalizační a protipožární jednotky a nová řada frekvenčních měničů DM1.

Po odvysílání budou mít účastníci k dispozici materiály ke stažení k danému tématu, archiv odvysílaných školení, možnost kontaktovat obchodního zástupce s dotazy na danou problematiku a podporu ze strany společnosti Eaton, která je připravená poradit s dotazy.

Program Eaton On-line Tour naleznete zde.

Přihlášky na školení jsou zdarma a bez registrace. Pro spuštění školení stačí mít otevřenou stránku a školení se v daný čas spustí samo.

Pro připojení ke školení klikněte zde.

Materiály ke stažení zde.

Podobné články

Menší podniky trápí nedostatečné vzdělávání manažerů i absence bezpečnostních politik

13. 10. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Sophos)
Téměř polovina (45 %) českých manažerů z „ne-IT“ oddělení je přesvědčena, že kybernetický útok na jejich podnik je nepravděpodobný nebo nemožný. Za pravděpodobný jej naopak považuje 39 %. Rizik spojených s kybernetickým útokem jsou si pak podle průzkumu společnosti Sophos vědomi spíše manažeři větších společností. Čtěte více

Vloni byly kybernetickým útokem zasaženy dvě pětiny českých firem, školení však stále zanedbávají

8. 6. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: Soitron)
V roce 2021 se 28 % malých a středních podniků (SMB) v Evropské unii setkalo s alespoň jedním typem počítačové kriminality. České SMB podniky jsou na tom přitom oproti průměru EU ještě hůře. I přesto se vedení českých organizací domnívá, že jejich zaměstnanci jsou o povědomí kyberkriminality dobře informováni. Čtěte více

IdeaSense se stává laboratoří pro školení ve virtuální realitě

3. 2. 2022. (redaktor: František Doupal, zdroj: IdeaSense)
Inovační studio IdeaSense se stalo vývojovým centrem společnosti CIE consulting v oblasti školení ve virtuální realitě. Projekt, který dostal název VR Training, funguje jako TaaS (training as a service) a v současné době je těsně před spuštěním pilotní fáze. Čtěte více

Eaton On-line Tour přichází s dalším ročníkem oblíbených přednášek

9. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Eaton)
Od 14. září se mohou zájemci opět zúčastnit odborně technických online školení Eaton On-line Tour. Živé webcasty, které můžete sledovat z pohodlí domova nebo kanceláře, budou probíhat vždy od 13 hodin. Všechna školení jsou zcela zdarma a bez registrace, stačí se v daný čas připojit. Čtěte více