V novém Pinnacle Studio 25 Ultimate vytvoří profi videa i začátečníci

1. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Corel)
Nové Pinnacle Studio 25 Ultimate nabízí kompletní sadu nástrojů pro střih videa a bohatý výběr kreativních efektů. Díky inteligentnímu trasování objektů, vylepšeným možnostem maskování videa, zvýšenému výkonu a bohatým tvůrčím možnostem umožňuje Pinnacle Studio 25 Ultimate rychleji a snadněji vytvářet pokročilé filmové produkce.

„Pinnacle Studio je již dlouho známé svou rozsáhlou kolekcí funkcí a efektů, které uživatelům umožňují vytvářet pokročilé a jedinečné videoprodukce,“ řekl Prakash Channagiri, ředitel produktového managementu v oblasti videa ve společnosti Corel. „Pinnacle Studio 25 Ultimate ještě více usnadňuje vytváření ohromujících, profesionálně působících výsledků díky funkcím, které zjednodušují pracovní postupy střihu a nabízejí uživatelům dokonalou přesnost a kontrolu nad každou částí jejich videoprojektu.“

Pinnacle Studio 25 Ultimate nabízí pokročilou sadu nástrojů pro střih videa a širokou škálu efektů.

Mezi novinky patří:

  • Režimy prolnutí: Podporuje kreativitu a dodává videím umělecký styl díky možnosti vytvářet překryvné efekty, prolínat maskované oblasti nebo vytvářet světelné odlesky či jiné barevné a expoziční efekty.
  • Inteligentní trasování objektů: Pomocí nového trasování pohybu lze sledovat jakýkoli objekt ve videu. Tato inteligentní technologie automatizuje proces opětovného vytváření masky tím, že rozpozná původní maskovaný objekt a sleduje jej ve vybraném úseku videa, což šetří čas, protože není nutné znovu vytvářet masky pro každý snímek.
  • Rozšířené funkce pro střih zvuku: Pomocí funkce snížení šumu lze identifikovat a odstranit nežádoucí zvuky, aby byl komentář nebo hudební klip zřetelně slyšet. Pomocí funkce škálování výšky lze snadno měnit výšku/frekvenci zvuku a experimentovat se zvukem mícháním více zvukových kanálů v prostorovém zvuku 5.1.
  • Import 8K videa
  • Modul pro tvorbu masek Ultimate: Díky řadě vylepšení rozhraní a nástrojů lze snadněji a efektivněji vytvářet a spravovat masky. Nové seskupené nástroje pro kreslení usnadňují práci s rastrovými a vektorovými tvary a pohyb mezi nimi pro zdokonalení masek. Navíc lze využít nové možnosti převodu masek klipů na masky stop, importovat vnořené projekty do masek panelů a mnoho dalšího. 
  • Vylepšení vyžádaná uživateli: Pinnacle Studio 25 Ultimate reaguje na zpětnou vazbu komunity a zjednodušuje pracovní postupy střihu díky vylepšení uživatelského rozhraní a novým kreativním efektům. Poskytuje naprostou kontrolu nad titulky s vylepšeným editorem titulků, který nyní zahrnuje ovládací prvky pro klíčové snímky pro velikost písma a barvu. Experimentujte s vylepšenými ovládacími prvky pro 3D objekty a novými kreativními efekty a užijte si rychlejší a plynulejší proces střihu díky zvýšenému výkonu napříč aplikací.

Pokročilé ovládací prvky Color Grading dávají tvůrčí svobodu při nastavení tónu a atmosféry produkovaného videa pomocí barevných efektů v kinematografické kvalitě. Umožňují nahrávat záznam obrazovky a webové kamery a pomocí editoru záznamu plynule kombinovat záznamy z více kamer s použitím produktu MultiCam Capture Lite a vypalovat projekty na disky s více než 100 přizpůsobitelných nabídek, kapitol a dalších možností s produktem Pinnacle MyDVD.

Pinnacle Studio 25 Ultimate je součástí řady Pinnacle Studio, která zahrnuje také Pinnacle Studio 25 Plus a Pinnacle Studio 25. Další informace o softwaru pro střih videa Pinnacle Studio naleznete v této srovnávací tabulce.

Obrazová galerie:
Štítky: 
Software, Video, Corel

Podobné články

Množství softwarových oprav a aktualizací neustále roste

19. 8. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: GFI Software)
Společnost GFI Software varuje před rostoucími útoky na neaktualizovaný software, které výrobce nejrozšířenějších operačních systémů a aplikací nutí vydávat stále větší množství oprav. Softwarové aktualizace a opravy zranitelností nejsou největší doménou již jen Microsoftu, ale stále častěji vydávají aktualizace také Google, Linux a Apple. Čtěte více

Tech Data nabízí automatické obnovování licencí Adobe

1. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Tech Data Distribution)
Nová služba VIP Marketplace od Tech Daty umožňuje prostřednictvím portálu StreamOne Cloud Marketplace automatické obnovování licencí k softwarovým produktům Adobe včetně Creative Cloud a Acrobat DC. Díky novince mohou zákazníci v ČR obnovovat stávající licence a přidávat nová předplatná. Čtěte více

Zoner Photo Studio X si jako první český produkt odnáší prestižní ocenění TIPA World Awards

24. 5. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zoner)
Brněnský software na úpravu fotek Zoner Photo Studio X vyhrál jedno z nejprestižnějších světových ocenění ve fotografické branži, TIPA World Awards. Stal se tak vůbec prvním oceněným českým produktem v třicetileté historii udílení cen TIPA. Čtěte více

Alternativa k Office přináší ověřování dat a digitální podpisy

30. 3. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Onlyoffice )
Vývojáři kancelářského balíčku s otevřeným zdrojovým kódem Onlyoffice vydali verzi 6.2. Nové funkce umožňují generovat seznam obrázků, přináší systém ochrany dokumentů a výrazně rozšiřují možnosti práce s tabulkami. Dokumenty Onlyoffice jsou kancelářskou sadou s bezplatnou komunitní verzí i placenou variantou s profesionálními funkcemi. Čtěte více