TP-Link uvedl na trh meshový systém Deco X50-PoE s podporou Wi-Fi 6

22. 3. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: TP-Link)
Společnost TP-Link představila další meshový systém pro domácnosti. Novinka Deco X50-PoE je navržena k použití jediného ethernetového kabelu pro přenos dat i napájení. O stabilní a rychlé připojení pomocí Wi-Fi 6 se postarají samostatné jednotky, které dostanou signál i do jinak těžko dostupných míst.

Novinka Deco X50-PoE vyzbrojená technologií Wi-Fi 6 poskytuje bezdrátovou rychlost až 3 Gb/s, což umožní všem připojeným uživatelům pohodlně streamovat videa v nejvyšší kvalitně, hrát online hry i stahovat velké soubory.

S 2,5gigabitovým ethernetovým portem poskytuje Deco X50-PoE multigigabitový výkon, jenž ocení i nároční uživatelé. Zařízení disponuje i dalším gigabitovým portem, přičemž oba zmíněné podporují PoE napájení.

Flexibilní instalace a snadné nastavení

Provedení jednotek umožňuje jejich flexibilní rozmístění a vytvoření jednotné domácí sítě se stabilním signálem. Uživatelé, kterých může být až 150, se mohou libovolně pohybovat po domě a jejich zařízení se v tichosti připojí vždy k meshové jednotce s nejsilnějším signálem, přičemž není třeba manuálně měnit síť ani heslo. Jednotky Deco X50-PoE lze položit na stůl, připevnit na zeď či je dokonce nainstalovat na strop. Povedený kompaktní design zařízení zároveň skvěle zapadne do každé domácnosti.

Dvě spolupracující jednotky vytvářejí síť, která pokryje až 420 m², tři jednotky dosáhnout až na 600 m², přičemž pro větší plochu lze dokupovat další vysílače. Veškeré jednotky Deco jsou totiž kompatibilní.

Síť lze spravovat přes mobilní aplikaci Deco. Ta je dostupná v češtině i slovenštině a s její pomocí uživatelé bez problémů zvládnou nastavení krok za krokem bez odborných znalostí.

Bezpečnost na prvním místě

Standardem modelů od TP-Linku je silná úroveň zabezpečení prostřednictvím technologie TP-Link HomeShield. Ta přináší vyspělé funkce pro ochranu sítě a internetu věcí, mezi které patří ochrana sítě, rodičovská kontrola či technologie QoS.

Profilová karta firmy

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-LINK Czech s.r.o.

TP-Link je celosvětovým dodavatelem síťových produktů dostupných ve více než 100 zemích světa. Portfolio společnosti TP-Link zahrnuje bezdrátové routery a adaptéry, bezdrátové access pointy, 3G routery, ADSL modemy, adaptéry pro zapojení do domácí elektrické sítě, IP kamery, print servery, SOHO/SMB routery a SOHO/SMB switche. Technická podpora k produktům společnosti TP-Link je v provozu na e-mailu support.cz@tp-link.com. Pro technické dotazy lze využít také hotline na telefonním čísle (+420) 212 812 622 nebo live chat na našich oficiálních stránkách www.tp-link.com.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Mercusys: meshový systém Halo H90X s Wi-Fi 6

30. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Mercusys)
Výrobce síťových zařízení Mercusys představil mesh systém Halo H90X s podporou dvoupásmové Wi-Fi 6 a přenosem dat o kombinované rychlosti až 6 000 Mb/s. Sada dvou nebo tří spolupracujících jednotek dokáže spolehlivě pokrýt vysokorychlostním internetem prostor celé domácnosti nebo menší firmy, přičemž eliminuje také „mrtvá místa“, aniž by bylo třeba kabelů či extenderů. Čtěte více

TP-Link: Na konektivitě záleží

27. 4. 2023. (redaktor: Michala Benešovská, zdroj: DCD Publishing a TP-Link)
Oblíbená značka TP-Link nabízí nejen kvalitní a oceňované produkty, ale také řadu benefitů pro resellery. Jednou z největších výhod spolupráce je sehraný lokální tým, za který nám poskytlo rozhovor sehrané trio reprezentující klíčová oddělení – Jenny, Šáfa a Comeback neboli Jana Janíčková (marketing manažerka), Aleš Šafář (key account manager consumer networking) a Jan Návrat (technical support manager). Čtěte více

Zyxel představil třípásmový firewall s podporou Wi-Fi 6E a cloudovou správou

19. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: Zyxel)
Společnost Zyxel uvedla na trh třípásmový Wi-Fi 6E (AXE5400) firewall SCR 50AXE s bezpečnostními funkcemi a podporou cloudové správy na platformě Nebula. Novinka je určena domácím kancelářím a malým firmám, které od své Wi-Fi sítě požadují nejlepší zabezpečení v této třídě a špičkovou rychlost. Čtěte více
Netgear Nighthawk RS700

Co přinese Wi-Fi 7?

12. 4. 2023. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Ještě jsme si pořádně nezvykli ani na Wi-Fi 6, o Wi-Fi 6E ani nemluvě, a už se na nás nezadržitelně řítí Wi-Fi 7. Co všechno nám nová generace této bezdrátové technologie, jejíž nástup se nezadržitelně blíží, nabídne? Čtěte více