Téma měsíce – Monitory a projektory

30. 1. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Na RMOL.CZ jsme pro vás připravili novou rubriku, která se jmenuje Téma měsíce. Jejím prostřednictvím bychom vás vždy chtěli během jednoho měsíce za pomoci zapojených výrobců seznámit s jednou vybranou oblastí IT. V měsíci lednu jsou to monitory a projektory.

Cílem projektu je přinést vám informace z oblasti monitorů a projektorů z různých úhlů pohledu, pomoci se zorientovat v dané problematice, nastínit možný vývoj v blízké budoucnosti, a poradit jak více a lépe prodávat.

Články spadající do série tematických měsíců jsou vždy viditelně odlišeny barevným logem, které najdete i u tohoto článku.

V lednu se do projektu zapojily společnosti Canon, Eizo, Optoma a Philips.

V komentáři, který zaslala společnost Canon, se můžete dozvědět o zajímavých technologiích, které vylepšují možnosti moderních projektorů.

Společnost EIZO se ve svém komentáři zabývá ergonomickými vlastnostmi moderních monitorů a jejich dopadem například na klidný spánek uživatelů nebo zdraví zad a páteře. Neméně důležitá je i ekologická stránka věci.

Příspěvek společnosti Optoma se točí okolo stále věrnějšího a přesnějšího barevného podání projektorů.

Na monitory se ve svém příspěvku zaměřila rovněž společnost Philips a kromě dopadu moderních přístrojů na zdraví uživatelů vyzdvihla také nástup moderních technologií, jako jsou 4K panely nebo rozhraní USB-typu C.

Pokud byste chtěli do problematiky monitorů a projektorů zabrousit hlouběji, můžete tak učinit například prostřednictvím archivu tištěného Reseller Magazinu, v seznamu článků s příznakem Monitory a Projektory nebo například v katalogu produktů.

Podobné články

Internet věcí v roce 2020: Jaký je a kam se bude ubírat

12. 5. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
IoT lze bez nadsázky označit za jednu z nejrychleji se rozšiřujících a rozvíjejících ICT technologií dneška. Celá oblast internetu věcí v sobě skrývá obrovský potenciál pro všechny zúčastněné, ať již hovoříme o výrobcích a dodavatelích, poskytovatelích služeb, partnerech či implementátorech nebo koncových zákaznících. Na současnost a budoucnost IoT jsme se ptali odborníků z různých oborů české IT scény. Čtěte více

Téma měsíce: Monitory 2020

10. 2. 2020. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Které trendy budou v nejbližších měsících v segmentu monitorů hlavním tahounem vývoje a pokroku? Po jakých parametrech a vlastnostech dnes zákazníci nejvíce volají a co je pro ně rozhodující při výběru? Na odpovědi od těch nejpovolanějších, tedy přímo od výrobců monitorů, se můžete těšit na následujících řádcích. Čtěte více

Ťažká úloha: Ušetriť terabajty zálohovaných dát a zároveň ochrániť pred ransomwarem

31. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Dá sa to vôbec? Dnes máte vo vašej firme (malej, strednej či veľkej) dáta určite aspoň na dvoch miestach – na počítačoch a v cloude, napr. G Suite či Office 365. Zálohujete? Super! A ako? Pravdepodobne máte hardvér a k tomu zálohovací softvér. A predpokladáme, že súbory na G Suite (vrátane kalendárov či e-mailov) alebo Office 365 nezálohujete vôbec, všakže? A čo v prípade, že sa objaví hrozba ransomware a niektorý z počítačov vašich kolegov zostane zašifrovaný? Čtěte více

Big SafeBox Data a QNAP nabízejí zálohovací řešení ve shodě s GDPR

22. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a QNAP)
Společnost Big SafeBox Data zavedla ve Španělsku datové centrum QNAP NAS, aby mohla nabízet zálohovací řešení pro kanál QNAP ve shodě s nařízením GDPR. Čtěte více