Téma měsíce – Monitory a projektory

30. 1. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing)
Na RMOL.CZ jsme pro vás připravili novou rubriku, která se jmenuje Téma měsíce. Jejím prostřednictvím bychom vás vždy chtěli během jednoho měsíce za pomoci zapojených výrobců seznámit s jednou vybranou oblastí IT. V měsíci lednu jsou to monitory a projektory.

Cílem projektu je přinést vám informace z oblasti monitorů a projektorů z různých úhlů pohledu, pomoci se zorientovat v dané problematice, nastínit možný vývoj v blízké budoucnosti, a poradit jak více a lépe prodávat.

Články spadající do série tematických měsíců jsou vždy viditelně odlišeny barevným logem, které najdete i u tohoto článku.

V lednu se do projektu zapojily společnosti Canon, Eizo, Optoma a Philips.

V komentáři, který zaslala společnost Canon, se můžete dozvědět o zajímavých technologiích, které vylepšují možnosti moderních projektorů.

Společnost EIZO se ve svém komentáři zabývá ergonomickými vlastnostmi moderních monitorů a jejich dopadem například na klidný spánek uživatelů nebo zdraví zad a páteře. Neméně důležitá je i ekologická stránka věci.

Příspěvek společnosti Optoma se točí okolo stále věrnějšího a přesnějšího barevného podání projektorů.

Na monitory se ve svém příspěvku zaměřila rovněž společnost Philips a kromě dopadu moderních přístrojů na zdraví uživatelů vyzdvihla také nástup moderních technologií, jako jsou 4K panely nebo rozhraní USB-typu C.

Pokud byste chtěli do problematiky monitorů a projektorů zabrousit hlouběji, můžete tak učinit například prostřednictvím archivu tištěného Reseller Magazinu, v seznamu článků s příznakem Monitory a Projektory nebo například v katalogu produktů.

Štítky: 
Téma měsíce, Monitory, Projektory, Canon, Eizo, Optoma, Philips monitory

Podobné články

Ťažká úloha: Ušetriť terabajty zálohovaných dát a zároveň ochrániť pred ransomwarem

31. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: Synology)
Dá sa to vôbec? Dnes máte vo vašej firme (malej, strednej či veľkej) dáta určite aspoň na dvoch miestach – na počítačoch a v cloude, napr. G Suite či Office 365. Zálohujete? Super! A ako? Pravdepodobne máte hardvér a k tomu zálohovací softvér. A predpokladáme, že súbory na G Suite (vrátane kalendárov či e-mailov) alebo Office 365 nezálohujete vôbec, všakže? A čo v prípade, že sa objaví hrozba ransomware a niektorý z počítačov vašich kolegov zostane zašifrovaný? Čtěte více

Big SafeBox Data a QNAP nabízejí zálohovací řešení ve shodě s GDPR

22. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a QNAP)
Společnost Big SafeBox Data zavedla ve Španělsku datové centrum QNAP NAS, aby mohla nabízet zálohovací řešení pro kanál QNAP ve shodě s nařízením GDPR. Čtěte více

Železnice Slovenské republiky udržují svá data v pohybu s mimořádnou dostupností díky technologiím Veeam

15. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Veeam)
Železnice Slovenské republiky (ŽSR), které mají v sousedním státě na starosti správu a provoz klíčové dopravní, telekomunikační a rádiové infrastruktury, využívají řešení společnosti Veeam Software k zajištění permanentní dostupnosti na národních a regionálních tratích v délce téměř 3 600 kilometrů. Čtěte více

Jak zákazníky zaujmout komplexním zálohovacím řešením

13. 5. 2019. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Acronis)
Zákazníci jsou v současné době stále náročnější a jako prodejce řešení IT bezpečnosti musíte zaujmout řešeními a službami, které se odlišují od běžné konkurence. Například v oblasti zálohování dnes již nezískáte pozornost jen prostým zálohováním a obnovou, musíte ukázat něco navíc. Zákazníky můžete ohromit například přidanou ochranou proti ransomwaru, bezpečným úložištěm a schopností obnovy v řádu minut. Čtěte více