Téma měsíce – gaming

19. 6. 2017. (redaktor: Reseller Magazine OnLine, zdroj: DCD Publishing)
Tématem měsíce června se stal gaming. A protože se jedná o širokou oblast pokrývající velmi různorodá témata, jsou svým pojetím stejně tak různorodé i články, které se nám podařilo nashromáždit.

Cílem projektu Téma měsíce je přinést vám informace z oblasti gamingu z různých úhlů pohledu, pomoci vám zorientovat se v dané problematice, nastínit možný vývoj v budoucnosti, a poradit jak více a lépe prodávat.

Články spadající do série tematických měsíců jsou vždy viditelně odlišeny barevným logem, které najdete i u tohoto článku.

Svými komentáři a případovými studiemi se do projektu firmy v červnu zapojily společnosti 100Mega Distribution, AOC, AT Computers, Hyper X, Logitech, Modecom a Zowie by Benq.

komentáři společnosti 100Mega Distribution se Jiří Čipera zamýšlí nad tím, že známí hráči esportů jsou dnes vlastně celebritami srovnatelnými s populárními herci, zpěváky nebo např. sportovci a jak velké částky se zde pohybují.

AOC na to šlo netradičně a dalo dohromady pět pozitivních argumentů, proč byste si vlastně měli čas od času něco zahrát i vy.

Příspěvek společnosti Modecom se pokouší objasnit některé otázky týkající se hraní her, které se v některých zemích a oblastech staly téměř novým náboženstvím.

V příspěvku AT Computers se můžete blíže seznámit s herní sítí X-Play.

O elektronickém sportu, populárních hrách a důležitosti periferií se můžete dozvědět z příspěvku společnosti Zowie by Benq.

O tom, že i v eSportech se mohou prosadit bezdrátové periferie, hovoří komentář společnosti Logitech.

Společnost Kingston, respektive značky HyperX, se ve svém článku zaměřila zejména na potřebu výkonných hardwarových komponent, jako jsou SSD a DRAM, a také na odolné periferie.

Podobné články

Malé a střední firmy jsou stále častějším terčem hackerů

18. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Avast)
Ransomware se v poslední době stal jedním z nejpopulárnějších prostředků kyberzločinu. Kromě velkých firem a institucí se hackeři zaměřují i na malé a střední firmy, jako jsou soukromé ordinace, Čtěte více

Čtyři trendy, které mění podobu kybernetické bezpečnosti

16. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Kybernetická bezpečnost se stále více dostává do centra zájmu všech organizací a top managementu. Úspěšné útoky pro ně totiž znamenají nemalé ztráty a dokonce mohou ohrozit i jejich samotné Čtěte více

Jak integrovat nabídku dvou výrobců v IT bezpečnosti?

13. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a GFI)
Svět IT je jedním z vůbec nejdynamičtějších a nejrychleji se měnících odvětví. Trendy se rychle střídají, firmy se přejmenovávají, dělí a slučují a jedna vlna start-upů následuje druhou. Nikdo se již Čtěte více

Schopnost reakce na bezpečnostní hrozby

11. 10. 2017. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Novicom)
Kybernetická bezpečnost je komplexní disciplína, která se skládá z řady dílčích oblastí. Předpokládá, že v organizaci jsou zvládnuté a standardizované procesy, například formou zavedení ISMS (ISO Čtěte více