Startuje třídenní online festival PC buildingu ASUS ROG Live 2021

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Během akce, která proběhne online od 9. do 11. dubna, se představí renomovaní moddeři Niklas Forsberg a Tim Malmborg, kteří účastníkům všech úrovní názorně ukážou, jak snadno sestavit vlastní PC. Součástí streamu bude také program ROG Rookie pro ty, kteří sestavují svůj vůbec první herní počítač.

Během ROG Live 2021 bude každá počítačová sestava obsahovat nejnovější herní hardware, jako jsou procesory Intel Core 11. generace, kapalinou chlazená základní deska ROG Maximus XIII Extreme Glacial a grafické karty řady ROG Strix 30. Špičková sestava s procesory Intel Core 11. generace bude testována na nejnovějších hrách. V různých částech programu se objeví také monitor ROG Swift 360 Hz PG259QNR, klávesnice Claymore II, herní myš Gladius III a vodní chlazení Ryujin II 360 a ROG Strix LC II 280 ARGB.

ROG se věnuje vývoji vlastního herního vybavení určeného pro náročné hráče. Kromě výroby počítačových komponentů ROG aktivně podporuje i komunitu PC DIY (sestav si vlastní PC).

Událost současně přináší divákům a fanouškům příležitost živě komunikovat s týmem společnosti ASUS prostřednictvím chatu a dozvědět se další tipy z oblasti PC buildingu. Kromě toho mohou diváci přejít na microsite akce a v průběhu vysílání ROG Live využít exkluzivní nabídky a propagační akce.

Během ROG Live 2021 budou moci sledující soutěžit o ceny v hodnotě přes 25 000 dolarů, a to včetně hlavní výhry – PC v ceně 6 000 dolarů. 

Harmonogram akce ROG Live stream:

9. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
10. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
11. dubna 2021: 14:00 - 20:00 našeho času

ROG Live stream můžete sledovat zde.

Profilová karta firmy

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Perenio Ionic Shield od ASBISu ochrání nejen před koronaviry

15. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: ASBIS CZ)
Kompaktní přenosné zařízení Perenio Ionic Shield, za jehož vývojem stojí firma ASBIS, emituje specifický komplex iontů, který chrání lidi před známými koronaviry včetně SARS-CoV-2. Díky tomuto inovativnímu tak lze získat ochranu proti koronavirům doma, v kanceláři nebo třeba v automobilu i na veřejných místech. Čtěte více

Red Hat posiluje partnerskou podporu v oblasti kontejnerových platforem

14. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Red Hat)
Red Hat představil iniciativu Leading with Containers, která obchodním partnerům pomůže proniknout na rostoucí trh kontejnerových platforem. Iniciativa podporuje a urychluje angažovanost obchodních partnerů společnosti Red Hat, kteří jsou hnací silou úspěchu podnikové Kubernetes platformy Red Hat OpenShift. Čtěte více

Apple WWDC 2021: Novinky pro iPhony, iPady, Macy i hodinky

9. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: DCD Publishing a Apple)
Společnost Apple na dlouho očekávané výroční vývojářské konferenci představila nové operační systémy pro většinu svých zařízení. Navzdory nejrůznějším náznakům jsme se sice nedočkali, alespoň prozatím, žádného nového hardwaru, ale zajímavých novinek je i tak více než dost… Čtěte více

Moore Czech Republic posiluje na poli kybernetické bezpečnosti díky akvizici Menzo Security

9. 6. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Moore Czech Republic)
Divize Menzo Security se odštěpila od společnosti Menzo a od června 2021 se stala součástí společnosti DoxoLogic, která patří pod Moore Technology CZ. Díky akvizici významného poskytovatele nejpokročilejších technologií upevňuje Moore Technology CZ svou pozici v oblasti kybernetické bezpečnosti. Čtěte více