Startuje třídenní online festival PC buildingu ASUS ROG Live 2021

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Během akce, která proběhne online od 9. do 11. dubna, se představí renomovaní moddeři Niklas Forsberg a Tim Malmborg, kteří účastníkům všech úrovní názorně ukážou, jak snadno sestavit vlastní PC. Součástí streamu bude také program ROG Rookie pro ty, kteří sestavují svůj vůbec první herní počítač.

Během ROG Live 2021 bude každá počítačová sestava obsahovat nejnovější herní hardware, jako jsou procesory Intel Core 11. generace, kapalinou chlazená základní deska ROG Maximus XIII Extreme Glacial a grafické karty řady ROG Strix 30. Špičková sestava s procesory Intel Core 11. generace bude testována na nejnovějších hrách. V různých částech programu se objeví také monitor ROG Swift 360 Hz PG259QNR, klávesnice Claymore II, herní myš Gladius III a vodní chlazení Ryujin II 360 a ROG Strix LC II 280 ARGB.

ROG se věnuje vývoji vlastního herního vybavení určeného pro náročné hráče. Kromě výroby počítačových komponentů ROG aktivně podporuje i komunitu PC DIY (sestav si vlastní PC).

Událost současně přináší divákům a fanouškům příležitost živě komunikovat s týmem společnosti ASUS prostřednictvím chatu a dozvědět se další tipy z oblasti PC buildingu. Kromě toho mohou diváci přejít na microsite akce a v průběhu vysílání ROG Live využít exkluzivní nabídky a propagační akce.

Během ROG Live 2021 budou moci sledující soutěžit o ceny v hodnotě přes 25 000 dolarů, a to včetně hlavní výhry – PC v ceně 6 000 dolarů. 

Harmonogram akce ROG Live stream:

9. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
10. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
11. dubna 2021: 14:00 - 20:00 našeho času

ROG Live stream můžete sledovat zde.

Profilová karta firmy

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

HP vloni celosvětově zabavilo miliony tiskových padělků

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: HP Inc.)
Zboží bylo zabaveno v období od listopadu 2019 do října 2020, tedy v době, kdy byl boj proti padělanému spotřebnímu materiálu pro tisk po celém světě z důvodu pandemie covidu-19 mimořádně náročný. Zároveň bylo odhaleno a odstraněno Velké množství nezákonných nabídek na inkoustové a tonerové kazety. Čtěte více

Cisco představilo nabídku svých řešení formou služby a další novinky

7. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Cisco)
Společnost Cisco na konferenci Cisco Live oznámila řadu inovací, které zákazníkům pomohou modernizovat aplikace, vybavit pracovníky efektivními nástroji, ochránit podnik před hrozbami a transformovat infrastrukturu. Čtěte více
Damian Skendrovic, Executive Vice President, NTT

Pandemie jako příležitost k růstu

2. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: NTT)
Rok od nástupu pandemie prošly organizace na celém světě významnými transformacemi ve snaze zvýšit agilitu a dosáhnout vyšší efektivity. V Evropě 86,7 % manažerů souhlasí s tím, že COVID-19 způsobil významné změny v jejich provozních procesech, přičemž 84,5 % respondentů uvedlo, že urychlil digitální transformaci. Čtěte více

Home office udělal z IT spokojenější odvětví

1. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Nymble)
Čas ušetřený cestováním (83 %), větší prostor pro rodinu (68 %) a možnost pracovat v průběhu dne bez pevně stanovených hodin (56 %) jsou tři hlavní důvody, díky kterým považují vývojáři rok 2020 za lepší než ten předchozí. Čtěte více