Startuje třídenní online festival PC buildingu ASUS ROG Live 2021

9. 4. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Asus)
Během akce, která proběhne online od 9. do 11. dubna, se představí renomovaní moddeři Niklas Forsberg a Tim Malmborg, kteří účastníkům všech úrovní názorně ukážou, jak snadno sestavit vlastní PC. Součástí streamu bude také program ROG Rookie pro ty, kteří sestavují svůj vůbec první herní počítač.

Během ROG Live 2021 bude každá počítačová sestava obsahovat nejnovější herní hardware, jako jsou procesory Intel Core 11. generace, kapalinou chlazená základní deska ROG Maximus XIII Extreme Glacial a grafické karty řady ROG Strix 30. Špičková sestava s procesory Intel Core 11. generace bude testována na nejnovějších hrách. V různých částech programu se objeví také monitor ROG Swift 360 Hz PG259QNR, klávesnice Claymore II, herní myš Gladius III a vodní chlazení Ryujin II 360 a ROG Strix LC II 280 ARGB.

ROG se věnuje vývoji vlastního herního vybavení určeného pro náročné hráče. Kromě výroby počítačových komponentů ROG aktivně podporuje i komunitu PC DIY (sestav si vlastní PC).

Událost současně přináší divákům a fanouškům příležitost živě komunikovat s týmem společnosti ASUS prostřednictvím chatu a dozvědět se další tipy z oblasti PC buildingu. Kromě toho mohou diváci přejít na microsite akce a v průběhu vysílání ROG Live využít exkluzivní nabídky a propagační akce.

Během ROG Live 2021 budou moci sledující soutěžit o ceny v hodnotě přes 25 000 dolarů, a to včetně hlavní výhry – PC v ceně 6 000 dolarů. 

Harmonogram akce ROG Live stream:

9. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
10. dubna 2021: 16:00 - 22:00 našeho času
11. dubna 2021: 14:00 - 20:00 našeho času

ROG Live stream můžete sledovat zde.

Profilová karta firmy

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

ASUS Computer Czech Republic, s.r.o.

Název společnosti ASUS vychází ze jména Pegase (Pegasus) – okřídleného koně z řecké mytologie, který byl symbolem moudrosti a vědění. ASUS ztělesňuje sílu, čistotu a dobrodružného ducha tohoto nádherného stvoření. Každým novým produktem, který vytvoří, míří výš a výš.

Zobrazit detail firmy

Podobné články

Rychlé doručení produktů Huawei u Entec Solutions

20. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Entec Solutions)
Globální problém s nedostatkem čipů a opožděnými dodávkami síťových prvků se Huawei netýká. V České republice a na Slovensku je stále k dispozici možnost rychlého doručení veškerých vašich objednávek. Čtěte více

Avast představil nové vize, produkty i vizuální identitu

17. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Avast)
Avast chce více podporovat občanská práva uživatelů digitálního světa a obnovit zdravý vztah k internetu. Firma zároveň představila bezplatnou platformu kybernetické ochrany Avast One i novou vizuální identitu. Čtěte více

Oracle nabízí bezplatná školení a certifikace pro Oracle Cloud Infrastructure

15. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Oracle)
Společnost Oracle bude zdarma nabízet školení a certifikační testy pro svůj cloud Oracle Cloud Infrastructure (OCI). Celý vzdělávací program byl vytvořen odborníky společnosti Oracle a je určen pro všechny úrovně znalostí a různé role v podnikovém IT. Čtěte více

Solitea dokončila akvizici české firmy Prytanis

15. 9. 2021. (redaktor: František Doupal, zdroj: Solitea)
Solitea získala 100% podíl ve společnosti Prytanis, předním českém dodavateli informačních systémů pro autodopravce, provozovatele osobní přepravy a spediční a logistické společnosti. Po prosincové akvizici firmy VH Soft je to v krátké době již druhá investice do tohoto segmentu. Čtěte více